Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Priprava nove cevi
#21
Jabolko super si to naredu... @-)
Odgovori
#22
Ah daj nič posebnega... malo eden malo drugi pa bo.
Odgovori
#23
> jabolko said:
> Pismo poznavalci so z vsem seznanjeni...v naslednjih dneh gre puška na montažo v Nemčijo k mojsrtu iz KEPPELERJA,kjer bo dobila tudi ležišče narejeno za določen tulec in kroglo...

A že spet drugi popravljajo? >:)
Odgovori
#24
A A, vsak bo naredu svoje pa bo zadeva špica verjemi...
Odgovori
#25
Dokler je ne dobi v roke Pro Guns zadeva ne more bit špica.... :D
Odgovori
#26
> NooB said:
> Dokler je ne dobi v roke Pro Guns zadeva ne more bit špica.... :D

itaq, potem bo pa jok k ne bo 200, in bo spet kriv proizvajalec cevi ;)
Odgovori
#27
Ja, ja ,ja sam kurte.Je pa res,da je v hecu tudi nekaj resnice.

LP Boro :)
Odgovori
#28
5 strelov/dobrih 100m. Mal me moti tale razstros, ne vem če bom konkurenčen...Tine, reklamirov ti bom tole, pomoje ti glava pri stružnci felča al pa je bil zračni tlak previsok...

Attached files [Image: f74e3412fc83fe67e389cda5b39d01.jpg]
Odgovori
#29
Ma dej :) Sej ne bo nobenga na tekmo ~X(
Odgovori
#30
Bodo bodo sam po pič.. bodo dobili, sicer pa kot sem reku semafor bo kazal, Nemčija 1 Finska 0 ,neglede na disciplino no sej moj prispevk k temu je bil bolj skromn tako, da tud reklamacio že v kali zavrnem... ;))
Odgovori
#31
Finska je zaenkrat še 0, ker imamo probleme s pošiljanjem. V zadnji iteraciji smo jih zapakirali in razglasili za vrtalni stroj, pa bomo videli ali bo šlo tokrat skozi :)
Odgovori
#32
Vrtalni stroj za vrtanje lukenj na večje razdalje ;)
Odgovori
#33
> SteyrAUG said:
> 5 strelov/dobrih 100m. Mal me moti tale razstros, ne vem če bom konkurenčen...Tine, reklamirov ti bom tole, pomoje ti glava pri stružnci felča al pa je bil zračni tlak previsok...

Klemen čestitam !
Imam vse kar potrebujem.
Odgovori
#34
5 strelov/dobrih 100m. Mal me moti tale razstros, ne vem če bom konkurenčen...Tine, reklamirov ti bom tole, pomoje ti glava pri stružnci felča al pa je bil zračni tlak previsok..

Steyer AUG,

jaz bi se zamislil .A ne vidiš.da ti vleče navzgor.Tole bo najbrž krona.To bo treba popravit,pa bo v redu.Nažalost ti Pro Guns ne more pomagat.Mi imamo samo pile za
popravljanje kron/pa še te so že zguljene-brez zob/.Lahko pa poskusimo na "šmirgl
šajbi".Se da kar dobro naredit vendar ne garantiramo boljše grupe.Samo v vednost : to je "one day offer".

LP Boro
Odgovori
#35
Za takšno luknjo je meni včasih dovolj le en strel. ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#36
Boro najlepša hvala za ponudbo...sej veš, je Tine delov krono...bom temeljito kako bi midva skupi rešila tale problem...šmirl šajba ja, pomoje da bi pa znal dobr grupirat pol...
Odgovori
#37
Tacticool ''Bormašine'' so bojda že na poti zdaj pa upajmo, da se kje ne ustavijo

Tule pa za hec osnovna statika teh naših dolgih cevi pa razlika med 600 in 700mm dolgo cevjo profil 27/22mm

Zanimivo pri nijhovih ceveh ,to da je rostfrai cev za cca 80 Eur cenejša od črne ker se precej hitreje polira.


Attached files [Image: bc43b16dfcfe0695aaea8c3e6bb74b.jpg] [Image: 415bd2e4ac8c89c610e26881f9fe9a.jpg]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)