Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopito od Anshutza match 54
#1
Zanima me če se da predelati kopito od Anshutza M54 za sistem K 98? 
Odgovori
#2
JA
Odgovori
#3
Predelat se mogoče že da ,sam kolk bo pa zdržal vrat ročaja glede na to , da je bolj droben?
Odgovori
#4
(12-04-2015, 19:48)benko8 Napisal: Predelat se mogoče že da ,sam kolk bo pa zdržal vrat ročaja glede na to , da je bolj droben?

Sem mislo na Match Lochshaft....
Odgovori
#5
(13-04-2015, 08:03)HenrikVIII Napisal: Sem mislo na Match Lochshaft....

Ni škoda tekega predelat?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#6
V bistvu je,sam za tak denar ne dobiš nič tako dobrega,čeprav ga je potrebno predelat....
Odgovori
#7
Lahko eno slikco na ZS ali pa vsaj informacijo, če ima to kopito nastavljivo ličnico?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#8
U bistvu ga kupujem, iščem pa takega z nastavljivo ličnico in ramensko kapo. Prodaš?
Odgovori
#9
Nekaj takšnega bi zanimalo tudi mene... Vsi so mi svetovali izdelavo novega kopita ...
Odgovori
#10
(14-04-2015, 08:38)HenrikVIII Napisal: U bistvu ga kupujem, iščem pa takega z nastavljivo ličnico in ramensko kapo. Prodaš?

Potem reci, da kupuješ kopito 1912. Še zmeraj mislim, da ga je škoda predelati ( jaz ga ne bi, če bi ga imel, ker imam lepo železje, ki bi se se mu brez predelave prilegalo ). :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#11
Večinoma so Anschutz kopita kar drag špas saj se tudi zelo stara prodajajo po cenah ,ki so nad ceno izdelave novega je pa res da je v tem kopitu še nekaj opreme UIT šina ,nastavljivi kosi etc, ki bi novemu kopitu hitro dodali stotaka
Odgovori
#12
(14-04-2015, 12:34)mr.T Napisal: Večinoma so Anschutz kopita kar drag špas saj se tudi zelo stara prodajajo po cenah ,ki so nad ceno izdelave novega je pa res da je v tem kopitu še nekaj opreme UIT šina ,nastavljivi kosi etc, ki bi novemu kopitu hitro dodali stotaka

Tocno tako!
Odgovori
#13
Čez cca 2-3 tedne bom imel lepo ohranjeno3 leta staro kopito od Anschütz1907 viška, če koga zanima naj mi pošlje ZS. Kopito ima nastavljivo  ličnico in ramensko kapo.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)