Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brezplačna uporaba Postojnskega MK strelišča
#21
(18-05-2015, 09:26)Ales Napisal: Negatven aspekt je pa, da tam lahko srečaš 357.

Zelo!! Kakor za koga. 
V strelskih vrstah sem bolj popularen, kot si ti misliš. Veš zakaj? Ker sem vsakemu ( tudi neznancu, ki me na vse kriplje yebe na tem forumu ) pripravljen pomagat, kar pri nas pomeni, da določeno stvar narediš brezplačno.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#22
Obljubljeno


Priponke Male slike
       
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#23
Kapo dol! [Image: good.gif]
O takem objektu lahko eni le sanjamo..[Image: cray.gif]
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#24
357, pohvalno! Clapne pusti, da ti vzamejo voljo...
Odgovori
#25
Hvala za podporo.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#26
Karlo lp...vidim,da si zopet v nemilosti tukaj je Rebec zakuril ogenj. Moj nasvet je, da prekličeš brezplačno uporabo strelišča saj si boš s tem prihranil tvoj dragocen čas, in ostale nevšečnosti okoli tega.Tukaj imaš tudi mojo podporo in pohvale celotnemu timu.
Odgovori
#27
Glej Zlata ribica, zase ne rabim nič, če mi pa že moraš izpolniti eno željo, pa... no, naj pa sosedu krava crkne, pa bo...

Na koga ali kaj to leti, naj si vsak nariše sam  Mrgreen ...

Rebec d.o.o. in 357, mislim, da je to lepa poteza za vse nas strelce in tudi Kristian s svojo hudomušno izjavo ni mislil nič groznega, je pa bilo po njej veliko brezveznega kričanja in v "luft letanja" okoli tega.
Je pa res tudi to, da slabe reklame menda ni Dumb .

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#28
Za vse, ki niste razumeli, bom napisal še enkrat:
"Rebec d.o.o. je najemnik strelišča SD Postojna, ki ni moje, da ne bi kdo narobe razumel ( koliko za to plača društvu, naj ne bo vzrok za trenuten glavobol nobenemu uporabniku ). 
Kot mi je znano ( iz 100% dosegljivih virov :-D ), obstaja cenik najema omenjenega strelišča...
Še enkrat in tokrat zadnjič:
Z gesto, ki jo je pripravil Mitja ( Rebec d.o.o. ), nimam nobenih stroškov in nobenih koristi, ki jih ne bi imeli tudi ostali udeleženci. Nekaterim pa ta gesta ni povsem všeč, a to je njihov ( poslovni ali kakšen drug ) problem.
Malo mi je žal, da sem se vklopil, a kot članu omenjenega društva, mi ni vseeno, da se po njem "kaka". ;)
Uživajte v streljanju, je včasih nekdo napisal....
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#29
(14-05-2015, 14:38)mojster Napisal: Podjetje REBEC d.o.o. obvešča vse športne strelce, da je, v času od meseca maja do avgusta 2015, vsak četrtek od 16:00 do 20:00 ure mogoče brezplačno koristiti strelišče za Sovičem, katerega lastnik in upravljalec je Strelsko društvo Postojna.

Vabljeni na postojnsko strelišče!

Clap Bravo, lepa gesta (pa naj jo vsak vzame, kakor razume).  Thumbup
Odgovori
#30
ma ne, to je odlična poteza. Upam, da bo tudi podjetje Tarča d.o.o. sledilo zgledom in v Ljubljani najelo  strelišče za popoldne ...
Odgovori
#31
"Ales" in ostali yebači, danes lahko pridete brez strahu - ne bom prišel gledat vaših prepotentnih fac :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#32
Tarča d.o.o. je sledila zgledom in v Ljubljani najelo  strelišče za popoldansko streljanje.
Odgovori
#33
Torej je popoldne brezplačno za vsakogar, ki pride?

Strelišče Rudnik? Termini? Najava?
Odgovori
#34
Brezplačno za stranke, ki preizkusijo rabljeno ali novo orožje in brezplačno za člane ostrstrelskega društva.Strelja se lahko vsak dan, od 8.00-18.00, če je strelišče prosto.
Preveč če-jev a ne.
Odgovori
#35
Mrbit res...
Odgovori
#36
Bo letos tudi kaj podobnega organiziranega v Postojni?
Odgovori
#37
...lokacija za nepoznavalce...hvala lp
Odgovori
#38
..po kratki izmenjavi emailov z predstavnikom društva mi je jasno zakaj je bil lani tako množičen obisk strelišča v Postojni. Hvala ampak ne hvala tudi če je "free" Doh
Odgovori
#39
...Brezplačno za stranke, ki preizkusijo rabljeno ali novo orožje in brezplačno za člane ostrstrelskega društva,
koliko je pa članstvo?

lpj
Odgovori
#40
(02-07-2016, 11:02)sailor Napisal: ..po kratki izmenjavi emailov z predstavnikom društva mi je jasno zakaj je bil lani tako množičen obisk strelišča v Postojni. Hvala ampak ne hvala tudi če je "free" Doh

Razsvetli še nas...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)