Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UE Ljubljana - zahvala
#1
Pozdravljeni

Želim se zahvaliti osebju UE Ljubljana (oddelek za orožje ) za ažurno in kvalitetno delo,ki ga opravljajo.
(nabavno dovoljenje mi je bilo izdelano v manj kot 48 urah).
Lep dan še naprej.
Marko
Clap Clap Clap
Odgovori
#2
Napiši še predstojniku, da bodo imeli delavci tudi kaj od tega (če ne drugega morda kdaj prav pride, ko jim bo kdo kaj pametoval). Drugače se pa strinjam, da so v Lj resnično uradniki kot se spodobi.
Odgovori
#3
Se strinjam. Mislim da smo lahko zelo zadovoljni. Clap
administrator / Strelec.si
Odgovori
#4
Tudi sam imam take izkušnje. Clap
Odgovori
#5
No da ne boste hvalili samo ljubljano, tudi v Kočevju imamo ažurno referentko!!!
Odgovori
#6
lp

 Tudi na Jesenicah-Gorenjski konec, se lahko pohvalimo z Referentko, glede ažurnosti in poštenega dela.

lp
Odgovori
#7
Zdravo!

Seveda je tudi drugod tako  Clap

Stvar se lahko "zakomplicira/podaljša" le v naslednjih primerih:

1. nabava prvega kosa orožja - potrebno preverjanje
2. med zadnjo nabavo je poteklo vsaj 6 mesecev (ali morda 1 leto - nisem čisto prepričan), prosilec pa že ima več kot 5 kosov - potrebno preverjanje

Ampak to vseeno ne zmanjšuje upravičenosti pohvale zaposlenim na UE (čeprav imamo včasih drugačno mnenje o njihovem delu in ažurnosti).

lp upor500
Odgovori
#8
Tudi na UE Krško, ga.Mira Damijanovič. Vse pohvale za strokovnost in ažurnost.
Odgovori
#9
Te pohvale so lahko dvorezen meč, lahko pa ima nadrejeni slab dan in uradnika kaznuje, ker je prejudiciral sistem in obstoječo prakso, žal je to še kako živo. Tudi v Domžalah je vse osebje več kot prijazno in predvsem strokovno,, le tako naprej:)
Odgovori
#10
Vse punce na UE Ajdovščina še posebej na oddelku za orožje so super in zelo pridne.
Meni so enkrat naredile nabavno za puško zbirateljsko v enem (!!!) dnevu. Rekord!
Odgovori
#11
pohvala tudi ue grosuplje
Odgovori
#12
Tudi v Brežicah g.Irma deluje hitro, korektno, prijazno,...

Vse pohvale.
Odgovori
#13
Glede, da na naši zvezi izdamo kar nekaj potrdil na leto niso vse UE ažurne niti ne poznavajo zakonodaje kot je primerno in kar je še najhuje vsaka UE je avtonomna in praksa nekje ni nujno tudi praksa drugje - povsem stvar posamezne UE in poznavanja zakonodaje.

So bili tudi primeri direktnega oviranja postopka in iskanja ne samo dlake v jajcu ampak celo izkrivljanja zakonodaje z namenom preprečitve pridobitve listine...
Odgovori
#14
Na UE Kamnik - izredno korektno in optimalno!
Odgovori
#15
Tudi jaz moram pohvaliti gospoda. M.G. na UE Domžale. Posebaj zaradi ustrežljivosti, korektnosti in poštenega dela. Če bi naši politiki tako dobro delali za državljane bi bila Slovenija "El Dorado".
Odgovori
#16
Tudi na UE Kranj vse expresno in brez zapletov. Pohvale ga. Simoni in ga. Marinki.

Poslano z mojega ZP952 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#17
(09-10-2015, 18:37)Mato Napisal: Glede, da na naši zvezi izdamo kar nekaj potrdil na leto niso vse UE ažurne niti ne poznavajo zakonodaje kot je primerno in kar je še najhuje vsaka UE je avtonomna in praksa nekje ni nujno tudi praksa drugje - povsem stvar posamezne UE in poznavanja zakonodaje.

So bili tudi primeri direktnega oviranja postopka in iskanja ne samo dlake v jajcu ampak celo izkrivljanja zakonodaje z namenom preprečitve pridobitve listine...
Res je! Poznam človeka ki je 3 mesece čakal nabavno na UE Žalec. Pa še rezervist je bil.
Odgovori
#18
UE Novo mesto: Vse pohvale referentkam za ažurno in korektno delo   Clap
Odgovori
#19
Tudi v UE Zagorje vsa čast g.Urški Celestina-Sluga in g.Pepelnjaku za njuno korektno in kvalitetno opravljanje dela.
Odgovori
#20
Enega ne razumem: ali res mislite, da omenjeni oz. pohvaljeni referenti in njihovi nadrejeni berejo ta forum? Eek
Razumem, če na forum podamo informacijo / izkušnjo, ki bo prišla prav drugim forumašem, ampak za pohvale referentom preko foruma pa nekako ne najdem pravega smisla.

Če ste z delom referenta resnično zadovoljni, potem to zapišite v knjigo pripomb in pohval na UE - na vsaki jo imajo- tiste "prispevke" pa definitvno berejo! Papers 

Jaz sem to storil v KK, pohvaljene referentke so žarele od sreče, čez teden dni sem bil presenečen, ko sem dobil pismo iz UE, od vodstva, v katerem so se zahvalili za zapisano pozitivno mnenje.

PS: malo me je stisnilo, ko sem dobil pošto od UE, najprej sem pač pomislil, da mi sporočajo, da naj vrnem dokument, da nekaj ni v redu... Mrgreen
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)