Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] VABILO NA OTVORITEV LIGE- REX-Zero - 1 2016 Mlake pri Vipavi
#1
bi lahko to malo bolj definirali mogoče "prestižno"? pozlačena? posuta z dragimi kamni? uporabljena v filmu Rambo 6? jo je nosila Paris Hilton?
#2
TISTI KI POZNA OPREMO IZDELOVALCA AREX..SPLOH PRIPADNIKI SV..RATA KR FAJN ŽIVČN,KER ZMERAJ POTURI SV TEHNOLOŠKO ZASTARELO ALI NEVZDRŽLJIVO,NESTESTIRANO OPREMO KI NENEHNO RAZPADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#3
Si prepričan...verjemi, da njihovih izdelkov borem melo poznaš....očitno hočeš bit pomemben..preusmeri temo ali pa bodi tiho..ne piši neumnosti. To je moj nasvet...
#4
Ko bi se ga vsaj ti sam držal...
#5
(14-01-2016, 20:37)strela Napisal: V imenu SZPS

org:SDVV/SZPS Ljubljana

zastopnik: Boris Zafran

Prosim da tole malo bolj podrobno razložiš!
#6
no moje vprašanje je bilo mišljeno resno... verjetno kot potencialen udeleženec lahko izvem kakšna bo nagrada?
#7
hej strela, njihove izdelke poznam po vsej verjetnosti precej bolje kot ti saj sem v stiku z njimi že več kot dobro desetletje in res nimam dobrega mnenja kot tudi nekaj tisoč ljudi ;)
#8
(15-01-2016, 16:18)strela Napisal: Si prepričan...verjemi, da njihovih izdelkov borem melo poznaš....očitno hočeš bit pomemben..preusmeri temo ali pa bodi tiho..ne piši neumnosti. To je moj nasvet...

Če pa to ni višek idiotizma...SVETOVNI PRVAK v pisanju neumnosti svetuje...ne piši NEUMNOSTI Clap
#9
Idiotizem je tole kar prebiram...Človek vam ponudi možnost, vi pa pljuvate iz kavča, sebi pod noge. Bravo tipični Slovenceljni!
#10
Liga Rex Zero1 narekuje posamezniku, da se udeleži najman deset uradnih tekmovanj, ki bodo na letnem koledarju.Tekmovalec bo moral nastopati najman v treh panožnih disciplinah, ki bodo določene na razpisu. Najboljši tekmovalec bo na koncu strelske sezone v letu 2016 prejel iz rok direktorja Arex-a..prestižno polavtomatsko pištolo REX zero1. 

Kaj je prestiž.pri polavtomatski pištoli ?
#11
Joj, ne se prepirati....a ni super, da je na voljo konkretna nagrada?
Jaz nisem poznavalec, ampak z rexom sem ze streljal. Cisto v redu pistola....in podarjenemu konju se ne gleda v zobe, a ne? Kot sem bral na tujih forumih, so jo tudi hvalili, zato ne vem, zakaj taksno pljuvanje? Ce zmagovalcu nagrada ni vsec, se se vedno lahko odpove :-)))

(Vprasajte pa, ce bo zmagovlaec moral sam placati davek, ali bo to obracunal in odvedel sponzor?)

12-7: uporaba samih velikih crk pomeni kricanje.
#12
10 tekem tri discipline strosek je podoben kot da si jo sam kupis....Recimo zdej za pusta hrusta.Tukaj ni dobenega pristiza.....
Oprema ja se strinjam z 12-7 trenutno smo v letu 1965 no zdej se kopuje nekaj okoli 1990leta.
Arex oprema je podn od podna.
#13
Glej na to, da gre za trofejno pistolo - dobil jo bo zmagovalec lige.
#14
Trofejno? Prej prestižna sedaj trofejna tole mora bit pa res nekaj posebnega!
#15
Kar ni tuje zaničuješ,
starih šeg se zgublja sled,
Pevcev svojih ne spoštuješ,
za dežele čast si led.

Tako je napisal Prešeren....in še vedno drži....
Arex ni brezmadežen je pa še edini ki vztraja na obrambni industriji in ne vem zakaj bi ga morali prihajati na križ. Če ne drugega daje kruh 120 delavcem in njihovim družinam.
#16
Trofeja, nagrada.... Res ne vem, v cem je problem? 
Dobil jo bo zmagovalec za nagrado, trofejo.
Ce bi bila nagrada recimo renault, bi tudi spljuvali te klinceve francoske avte?
Enim pa res ni nikoli prav. Arex je proizvodno podjetje, ki mora nekaj narediti in prodati, da imajo ljudje delo, place, itd...

Zakaj je prestizna jaz ne vem, saj nic nic ne z organizatorjem, ne s sponzorjem.
Ce pa je kaj narobe s pistolo, pa se to napise s konkretnimi dejstvi, ne pa s posplosenim kritikantstvom.
#17
Spoštovani.....moj odgovor na komentarje...na to sem bil malce pripravljen, oglašajo se razno razni akterji, ki sploh niso strelci, ker strelec ne razmišlja tako negativno, žaljivo itd.....vsem ostalim se prav lepo zahvaljujem za njihove pozitivne odgovore, žal ne morem vsakemu posamezniku posebej odgovarjat. Glede Rexa pa naj vas ne skrbi....bo posebej obdelana zunanjost, če sem se že tako izrazil, nekomu je celo padlo na misel..kdo bo pa plačal davek...itd...res bolana misel...sprašujem se?kam pelje tak odnos, sovažna nastrojenost, nestrpnost ali sploh še poznamo prijaznost?? in pohvalo za tiste, ki sploh še organizirajo tekmovanja. lp
#18
(15-01-2016, 16:39)šimek Napisal:
(14-01-2016, 20:37)strela Napisal: V imenu SZPS

org:SDVV/SZPS Ljubljana

zastopnik: Boris Zafran

Prosim da tole malo bolj podrobno razložiš!

strela,
ali lahko meni in ostalim objasniš in razložiš kaj pomeni kratica SZPS?
#19
(15-01-2016, 22:40)šimek Napisal:
(15-01-2016, 16:39)šimek Napisal:
(14-01-2016, 20:37)strela Napisal: V imenu SZPS

org:SDVV/SZPS Ljubljana

zastopnik: Boris Zafran

Prosim da tole malo bolj podrobno razložiš!

strela,
ali lahko meni in ostalim objasniš in razložiš kaj pomeni kratica SZPS?
To je že bilo enkrat huda debata..
Slovenska Zveza za Precizno Streljanje..
#20
No potem takem bi bilo pravilno da se tudi tako predstavlja in da ne zavaja strelcev in sponzorjev.




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)