Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelišča SV (Bile, Lipe, Bač)
#41
(21-03-2016, 00:44)Primoz Napisal: Če povzamem vso pisanje in ekstrahiram odgovore na povsem korektno vprašanje sledi zaključek:

" Poliži nekaj ritnih lukenj v SCL in SD 1991 ter boš izvedel termine streljanja na streliščih SV."

Ampak to še ni dovolj, da boš lahko streljal na streliščih SV.

A se motim?

Primoz daj poslji mi na ZS tvoje ime, da te ne bi slucajno kdaj povabil na naše termine ali pa bi te kdo brez moje vednosti kam pripeljal! Ker to kar govoriš in pišeš je velika žalitev za obe društvi, ki sta poznani po odprtosti in podpori streljanja v Slo! Nikoli nismo preprečevali udeležbe strelcem, ki so pokazali da jim je kaj do streljanja v naši državi! Naj povem da so bili v soboto tudi trije gosti iz Hrvaške ki jih je pripeljal strelec ki ni član nobenega od naštetih društev! Pa ni bil problem!
Andrej Feguš
SCL
Odgovori
#42
No, tale z luknjami je pa res prehuda in je žalitev za kluba… sam nisem polizal nobene, pa sem se kljub temu lahko udelezeval treningov… na svoje treninge pa pač vabijo kogar hočejo, niso pa tako zaprta skupina, da se z nekim pametnim pristopom ne bi dalo priti zraven… 
Lp
Odgovori
#43
Ja, tole pa tudi jaz potrjujem - povabili so me, ker sem izrazil interes, ceprav me osebno nihce ne pozna in sem preprican, da je tole zaljenje zelo neumestno.
Odgovori
#44
Ajej haha pa ta forum je še bolj trollast kot BMWslo.... haha.

Sem že uredil zadevo.
Hvala vsem za take in drugačne nasvete ::)

Lp
Odgovori
#45
No, pa imamo dej...
Odgovori
#46
BMW so jajca.
Odgovori
#47
(22-03-2016, 20:45)Desc Napisal: BMW so jajca.

sj to ti ze kratica pove

bei mercedes weggeworfen
bei mercedes weggeschmissen
bayerische mist wagen
.
.
.
Odgovori
#48
(21-03-2016, 00:44)Primoz Napisal: Če povzamem vso pisanje in ekstrahiram odgovore na povsem korektno vprašanje sledi zaključek:

" Poliži nekaj ritnih lukenj v SCL in SD 1991 ter boš izvedel termine streljanja na streliščih SV."

Ampak to še ni dovolj, da boš lahko streljal na streliščih SV.

A se motim?


A tukaj res ne premoremo vsaj kanček kulturnega obnašanja?
A ne obstajajo nikakršna pravila pisanja ,na tem forumu?
Prosim odgovorno osebo za ta forum, da ustrezno ukrepa, kajti kršenje pravil smo dolžni sankcionirati.
Pa vsem lep dan
Lp, Tomaž H.
Odgovori
#49
Primož...kapo dol se temu reče... na to temo imam tudi jaz uprašanje glede uporabe strelišč SV, in posojanja terminov brez pogodbe CVS, res neodgovorno do ostalih uporabnikov. lp
Odgovori
#50
V Sloveniji opažam, da prevladuje prepričanje, da "če jaz nisem tako delal in sem moral s težka boš pa tudi ti" haha. Ma svet gre naprej, svet se razvija. Išče se rešitve za lažje življenje ne pa za oteževanje le tega.
Zato nevem zakaj so potrebni napadi na to, da se nekomu pa neda fjakat gor pa dol 100km zato da bo 50 šusov spustil...
Treba se je razvijat, iskat nove rešitve, ne pa ostajat in živet v preteklosti.
Odgovori
#51
Zakaj jih pa ne poisces sam hahaha, kot rad napises ?
Odgovori
#52
(23-03-2016, 16:58)KristjanS Napisal: V Sloveniji opažam, da prevladuje prepričanje, da "če jaz nisem tako delal in sem moral s težka boš pa tudi ti" haha. Ma svet gre naprej, svet se razvija. Išče se rešitve za lažje življenje ne pa za oteževanje le tega.
Zato nevem zakaj so potrebni napadi na to, da se nekomu pa neda fjakat gor pa dol 100km zato da bo 50 šusov spustil...
Treba se je razvijat, iskat nove rešitve, ne pa ostajat in živet v preteklosti.

Napadi kakšni napadi pa, kje si jih vidu...a če ti negdo neki svetuje je to zate napad in če se tko rad razvijaš in iščeš nove rešitve zakaj si pa navsezadnje izbral staro rešitev, učlanitev v društvo na Uncu...daj mal se zresni in ne piši neumnosti, pojdi raje nastrelit tisto zadevo... :sniper:
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)