Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rexov test vzdržljivosti - 1000 nabojev neprekinjeno - 25.11.2016
#41
Kaliber kako je tebi ime, me spominjaš na nekoga....
Odgovori
#42
Test bo 25.11. ob 17h uri na strelišču Dum Dum, ki so nam ga prijazno odstopili. Jabolko že ima strelivo, pištola pa pride sveža iz proizvodnega traku! Bi pa prosil vse, ki ste se javili za filanje nabojnikov, da potrdite udeležbo, ker bomo potrebovali vsaj 4 filaše ;)
Po končanem testu, bomo pokazali kako zgleda moj "sfriziran" Rex za primerjavo in ostale Rexe, ki se trenutno proizvajajo. 
Vabljeni vsi zainteresirani!
Odgovori
#43
(08-11-2016, 19:29)NooB Napisal: Kaliber kako je tebi ime, me spominjaš na nekoga....

ki je pri 63 letih zmagal z 2,71 sek. 5x zeleznih plat,in to z HS 9M :-D
Odgovori
#44
Hehe ja....
Odgovori
#45
Ja, daš ojre - pa jo imaš.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#46
(08-11-2016, 15:02)kaliber Napisal:
(08-11-2016, 15:00)Tadeja Napisal: Evo,jaz se javim za filanje magacinov.

bos morala pazit na nohte :-D

Neskrbi,nisem tak tip ženske da bi me skrbel za nohte  :-D
Odgovori
#47
(08-11-2016, 20:52)Barbapapa Napisal: Ja, daš ojre - pa jo imaš.

potem vse to pisanje za kupit eno pistolo Question
Odgovori
#48
(08-11-2016, 20:52)Barbapapa Napisal: Ja, daš ojre - pa jo imaš.

Da bomo v celoti zvesti naši domovini, je treba slovensko pištolo plačati z dvajsetevrskimi bankovci, pri katerih se serijska številka začne s črko "H" -ti so namreč tudi "Made in Slovenia" (vsaj uradno so deklarirani kot naši). Clap
Odgovori
#49
(08-11-2016, 21:06)tastar Napisal:
(08-11-2016, 20:52)Barbapapa Napisal: Ja, daš ojre - pa jo imaš.

Da bomo v celoti zvesti naši domovini, je treba slovensko pištolo plačati z dvajsetevrskimi bankovci, pri katerih se serijska številka začne s črko "H" -ti so namreč tudi "Made in Slovenia" (vsaj uradno so deklarirani kot naši). Clap

kaj tebi pomeni slovenska pistola Question
Odgovori
#50
(08-11-2016, 14:40)kaliber Napisal:
(31-10-2015, 09:44)NooB Napisal:
(30-10-2015, 21:22)jakacirnik Napisal: Ob polnem  orožnem listu pokalic, je v mojem naboru tudi REX-1. 
Naj komentirajo zadevo tisti, ki so jo preiskusili, streljali, ....potem naj komentirajo REX-a.
Videti v reviji ali na kakšni predstavitvi, jo držati v roki in moledovati kako in kaj....
Streljaj, poiskusi kaj od municije golta brez zastojev, razstavi, ......potem pa komentirajte z opazkami, da to ni to, da je ......
Lari fari. Pa kaj čeje narejena v SlO ??

No jaz sem jo streljal....
Kaj mi ni všeč:
Velika količina odsuna....
DA proženje, tudi sam sistem povratnega kladivca se je pokazal za neprimeren, ker teža DA proženja ni konkurenčna klonom CZ 75, če govorimo o pištolah namenjenih tekmovanju....
Ploščat ročaj, namreč da so zmanjšali obseg ročaja so ga izredno sploščili namesto, da bi skušali material pobrati na backstrapu..
Dodatna varovalka, decocker bi bil dovolj....
A ima še vedno nabojnike s polžastjo vzmetjo? Teh nabojnikov se ne da razstavljat v celoti, kar je ključno za pištole na IPSC tekmovanjih....

Kaj mi je všeč:
Kvaliteta izdelave....
Slovenska izdelava....
Ima še veliko potenciala, če bo imel proizvajalec interes stvar dodelat ta tekmovalno uporabo....

(08-11-2016, 11:47)jabolko Napisal:
(08-11-2016, 00:26)crnipero Napisal: https://www.americanrifleman.org/article...o-handgun/
Evo se eno priznanje za rexa.

Le počak, pripravljava z Maksom vse potrebno za Slo 1000 strelno testiranje Rexa
bomo pol delili priznanja ali grajo Nod

1000 strelov z frizirano pistolo,je to test?
bi bilo razumljivo vzeti eno pistolo ki gre v prodajo,in to testirat

Kdo in kje si ti videl, da je omenjena frizirana pištola za kak test... Question Exclaim :/ Snooty Hand
Odgovori
#51
(08-11-2016, 21:46)jabolko Napisal:
(08-11-2016, 14:40)kaliber Napisal:
(31-10-2015, 09:44)NooB Napisal:
(30-10-2015, 21:22)jakacirnik Napisal: Ob polnem  orožnem listu pokalic, je v mojem naboru tudi REX-1. 
Naj komentirajo zadevo tisti, ki so jo preiskusili, streljali, ....potem naj komentirajo REX-a.
Videti v reviji ali na kakšni predstavitvi, jo držati v roki in moledovati kako in kaj....
Streljaj, poiskusi kaj od municije golta brez zastojev, razstavi, ......potem pa komentirajte z opazkami, da to ni to, da je ......
Lari fari. Pa kaj čeje narejena v SlO ??

No jaz sem jo streljal....
Kaj mi ni všeč:
Velika količina odsuna....
DA proženje, tudi sam sistem povratnega kladivca se je pokazal za neprimeren, ker teža DA proženja ni konkurenčna klonom CZ 75, če govorimo o pištolah namenjenih tekmovanju....
Ploščat ročaj, namreč da so zmanjšali obseg ročaja so ga izredno sploščili namesto, da bi skušali material pobrati na backstrapu..
Dodatna varovalka, decocker bi bil dovolj....
A ima še vedno nabojnike s polžastjo vzmetjo? Teh nabojnikov se ne da razstavljat v celoti, kar je ključno za pištole na IPSC tekmovanjih....

Kaj mi je všeč:
Kvaliteta izdelave....
Slovenska izdelava....
Ima še veliko potenciala, če bo imel proizvajalec interes stvar dodelat ta tekmovalno uporabo....

(08-11-2016, 11:47)jabolko Napisal:
(08-11-2016, 00:26)crnipero Napisal: https://www.americanrifleman.org/article...o-handgun/
Evo se eno priznanje za rexa.

Le počak, pripravljava z Maksom vse potrebno za Slo 1000 strelno testiranje Rexa
bomo pol delili priznanja ali grajo Nod

1000 strelov z frizirano pistolo,je to test?
bi bilo razumljivo vzeti eno pistolo ki gre v prodajo,in to testirat

Kdo in kje si ti videl, da je omenjena frizirana pištola za kak test... Question Exclaim :/ Snooty Hand

za nekaj vreden test1000 strelov ne pomeni cisto nic
pistolo treba vzeti eno,iz kupa ki gre v prodajo.
 s tisto ki tekmuje ,gotovo dela :-D
Odgovori
#52
(08-11-2016, 20:05)NooB Napisal: Hehe ja....
Upam Maks da sedaj veš za koga gre, ker se noče predstavit...kralj železa naj bo ane Nod mu je pač treba priznat da je najboljši Clap
Odgovori
#53
Sam noben ga ne sme vprašat kolikokrat je plačal, da se mu je enkrat usral....  Mrgreen
Odgovori
#54
(08-11-2016, 21:58)kaliber Napisal:
(08-11-2016, 21:46)jabolko Napisal:
(08-11-2016, 14:40)kaliber Napisal:
(31-10-2015, 09:44)NooB Napisal:
(30-10-2015, 21:22)jakacirnik Napisal: Ob polnem  orožnem listu pokalic, je v mojem naboru tudi REX-1. 
Naj komentirajo zadevo tisti, ki so jo preiskusili, streljali, ....potem naj komentirajo REX-a.
Videti v reviji ali na kakšni predstavitvi, jo držati v roki in moledovati kako in kaj....
Streljaj, poiskusi kaj od municije golta brez zastojev, razstavi, ......potem pa komentirajte z opazkami, da to ni to, da je ......
Lari fari. Pa kaj čeje narejena v SlO ??

No jaz sem jo streljal....
Kaj mi ni všeč:
Velika količina odsuna....
DA proženje, tudi sam sistem povratnega kladivca se je pokazal za neprimeren, ker teža DA proženja ni konkurenčna klonom CZ 75, če govorimo o pištolah namenjenih tekmovanju....
Ploščat ročaj, namreč da so zmanjšali obseg ročaja so ga izredno sploščili namesto, da bi skušali material pobrati na backstrapu..
Dodatna varovalka, decocker bi bil dovolj....
A ima še vedno nabojnike s polžastjo vzmetjo? Teh nabojnikov se ne da razstavljat v celoti, kar je ključno za pištole na IPSC tekmovanjih....

Kaj mi je všeč:
Kvaliteta izdelave....
Slovenska izdelava....
Ima še veliko potenciala, če bo imel proizvajalec interes stvar dodelat ta tekmovalno uporabo....

(08-11-2016, 11:47)jabolko Napisal:
(08-11-2016, 00:26)crnipero Napisal: https://www.americanrifleman.org/article...o-handgun/
Evo se eno priznanje za rexa.

Le počak, pripravljava z Maksom vse potrebno za Slo 1000 strelno testiranje Rexa
bomo pol delili priznanja ali grajo Nod

1000 strelov z frizirano pistolo,je to test?
bi bilo razumljivo vzeti eno pistolo ki gre v prodajo,in to testirat

Kdo in kje si ti videl, da je omenjena frizirana pištola za kak test... Question Exclaim :/ Snooty Hand

za nekaj vreden test1000 strelov ne pomeni cisto nic
pistolo treba vzeti eno,iz kupa ki gre v prodajo.
 s tisto ki tekmuje ,gotovo dela :-D

Bi ponovil uprašanje, samo je človek očitno iz hardoks plate narejen, tako da res smisla nima, če ne razume...  Thumbdown
Odgovori
#55
Pa posnemite kakšen filmček, jaz sem žal tiste dni v tujini in se vrnem pozno zvečer, ali celo v soboto zjutraj.
Odgovori
#56
Bi prišel gledat. Z veseljem pomagam pri filanju nabojnikov.

Lep pozdrav,
Aleš
Odgovori
#57
Pridi noben problem, je čisto odprtega tipa...
Odgovori
#58
(08-11-2016, 19:34)NooB Napisal: Test bo 25.11. ob 17h uri na strelišču Dum Dum, ki so nam ga prijazno odstopili. Jabolko že ima strelivo, pištola pa pride sveža iz proizvodnega traku! Bi pa prosil vse, ki ste se javili za filanje nabojnikov, da potrdite udeležbo, ker bomo potrebovali vsaj 4 filaše ;)
Po končanem testu, bomo pokazali kako zgleda moj "sfriziran" Rex za primerjavo in ostale Rexe, ki se trenutno proizvajajo. 
Vabljeni vsi zainteresirani!

Po končanem testu bomo Maks najprej pobrali moje nove tulce, :))  potem pa vse ostalo Nod
To je strelivo ki bo uporabljeno za 1000 strelni test, nabavljeno pri Boškotu, po novem ima trgovino tudi v LJ na Celovški 291 za tiste ki še ne vejo.

Strelivo je novo... Češki Bellot pakiran po 250 kos z  kroglo teže 124 gre  ob hitrosti 1126 fps da ipsc fak.139,6
             Italijanski Northwest pakiran po   50 kos z  kroglo teže 123 gre  ob hitrosti 1046 fps da ipsc fak.128,6

Mislim, da je to kar prava kombinacija streliva...


Priponke Male slike
   
Odgovori
#59
Bosko ima na Celovski ze kaksno leto....nisem pa vedel, da ima tudi S&B v rinfuzi...
Odgovori
#60
Mogoce bi bilo tudi fajn imeti vec razlicnih znamk, da se preizkusi tudi zastoje oz kako pozira razlicno municijo, npr se Gecko, Magtech, Fiochi, PPU,...
Vem da je strelivo ze nabavljeno, mogoce pa bi kdo bil pripravljen kaj zamenjat, npr 100 rinfuze za 100 magtecha,...
Tako bi se naredila 2 preizkusa istocasno.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)