Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RS30 za polnjenje .357mag
#1
Zanima me, če kdo uporablja smodnik RS30 za polnjenje .357mag kako se obnese v primerjavi z N110 (cev 6˝) in ali uporabljate navadne ali magnum netilke? Polnil pa bi 158gr krogle.
Odgovori
#2
Malo pozno ampak : sprobal vmes med n105 in 110. Z 158 grainskimi odličen samo morejo bit loadi kr vroči da dobiš konsistentno strelivo. Če polniš kako bolj anemično varjanto pol je bolš kej u stilu n340 ali 350. Kar se pa netilk tiče pa je najboljša varjanta small rifle  ampak samo če imaš original fedre ker če imaš predelan sprožilni mehanizem ne bo prožilo isto velja za sp magnum. Če polniš sr ali sp magnum vzameš nekje 10% loada dol. Jaz sm najbolj zadovoljen z n105 za 158gr .357 mag in za 38 spec +p pa n340.
lp
Odgovori
#3
A je kdo, ki je primerjal natančnost LOS-ove 158grs HP krogle z H&N-ovo 158grs HP kroglo? Morda ve kdo zakaj imajo Losove krogle večji diameter (.358)?
Odgovori
#4
Meni obe letita približno enako je pa res, da LOS ovih krogel ne uporabljam več v 357 polnitvah ampak samo 38 spec, ker se mi zdijo premehke. Kar se pa tiče diametra pa predvidevam, da je to zaradi trdote krogel. Mi je pa H&N bolj všeč ker veliko manj umaže cev in ne pušča bakra in svinca za sabo.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)