Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocenjevanje preko Firefox-a
#1
Kaj je lahko razlog, da lahko dam +/- z Google Chrome, če pa uporabljam Firefox pa to nikakor ne? Je kakšen hakeljc/apdejt, ki ga je treba pokljukat?
#2
Pred časom je bilo treba nekaj popraviti v CSS, pa ti morda še vedno kaže stran iz cache-a. Probaj hard refresh (ctrl + F5) in poskusi potem. Meni na Firefoxu normalno dela.
administrator / Strelec.si
#3
Ta od CIA torej Google ima vedno ta zadnje updejte.
#4
Načeloma nima veze update, sklepam da Kristian običajno uporablja Firefox, pa je za vsak slučaj zdaj probal Chrome ki tega ni imel v cache-u. Če je še kakšna težava, seveda sporoči. ;)
administrator / Strelec.si
#5
ok probal, ampak po novem očitno ne gre več spljoh!
Naredil hard refresh, pa restart kompjutreja, pa restart in hard refresh ampak nič, nada, njet.
Kakšen namig kaj poštimat?
#6
pojavna okna omogočit? ali pa vse druge bombončke omogoči
#7
(27-12-2017, 23:59)Kristian Napisal: ok probal, ampak po novem očitno ne gre več spljoh!
Naredil hard refresh, pa restart kompjutreja, pa restart in hard refresh ampak nič, nada, njet.
Kakšen namig kaj poštimat?

Hm, pravkar sem ti dal en + s Firefoxa in deluje na vseh 3 mašinah in telefonu, ki jih uporabljam, povsod Firefox. :/
Probaj izbrisat cache iz browserja, drugače se pa jutri slišiva in bomo že nekako uredili, ni hudič...
Za vsak slučaj lahko preveriš če imaš blokiran javascript, čeprav dvomim.
administrator / Strelec.si
#8
Block pop-up windows - če je to DA (kljukica) se vseeno pojavi okno...
morda je res kakšna java...

ad-block? ghostery?
#9
No, eno napakico sem našel in upam popravil. Prosim preveri(te) če zdaj deluje, sicer pa me Kristian pokliči...
administrator / Strelec.si
#10
Pravkar sem preko Firefox-a uspešno pritisnil en plus + Kristijanu in zadeva deluje.
Zdaj mu bom še en minus - , da ne bo kdo rekel, da sem pristranski   ;)
...oziroma - ta plus sem zdaj uspešno zbrisal preko Firefox-a.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
#11
Kar se mene tiče in sem že pred časom omenil, je točkovanje navadno sranje. Zakaj? 
Vprašajte, imam mnogo odgovorov.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#12
(28-12-2017, 16:59)357 Napisal: Kar se mene tiče in sem že pred časom omenil, je točkovanje navadno sranje. Zakaj? 
Vprašajte, imam mnogo odgovorov.

No, jaz ne bom spraševal, ker bo v bližnji prihodnosti še kar ostalo. ;)
administrator / Strelec.si
#13
Sranje ostane sranje... ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#14
(28-12-2017, 18:42)357 Napisal: Sranje ostane sranje... ;)
Drekači pa drekači... ;-)
#15
In tole naj bi bila tema s čisto tehnično vsebino, zato bo bolje, da se zapre, za prepucavanje pa bo treba odpreti novo.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)