Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tržiška zimska liga - PCC in Mini Rifle - obvestilo
#1
Pozdravljeni,

v priponki je obvestilo za Tržiško zimsko ligo - PCC in Mini Rifle. Strelja se po pravilih IPSC (PCC in Mini Rifle - 2019!).

Svinčenke niso dovoljene (PCC)!

Obrazec za prijavo je na povezavi spodaj.


Prijavni obrazec


Priponke
.pdf   TRŽIŠKA ZIMSKA LIGA puška.pdf (Velikost: 63,51 KB / Prenosi: 473)
Odgovori
#2
Svinčenke niso dovoljene [pcc]  ok pozdravljam odločitev saj navsezadnje ga ne bo junaka da bo streljal svinčenke, saj je to že bolj exsotika krogla postala,  medtem ko jih bo z MK kar neki. 
Samo svinčenka je svinčenka in me zanima logika zakaj za Pcc ni dovoljena za MK pa je Question ko vemo da se isto dobi strelivo z pobakreno kroglo.  Treba je vedet da je to zaprt prostor in zadeva ni nedolžna niti z pobakrenimi ali oplaščenimi ki so zadaj odprte to pa so vse kajti pravih HP [zadaj zaprta] tud ne bo nihče uporabljal garantirano... prepoved svinčenk naj velja za vse puške in to naj se tudi upošteva ne da je le na papirju Think
Odgovori
#3
Tine če te moti ne rabiš priti na tekmo.

V torek ko streljaš ti vas bo poleg tebe v skupini še 6. Torej vse skupaj 7 strelcev na 6ih progah. Mislim, da bo ventilacija zmogla prepihat. V info v tvojem terminu so trije z .22lr. 

Aja pa pozabu si pojamrat čez osvetlitev.  Mrgreen
Odgovori
#4
O udeležbi se bom odloču sam...osvetlitev nima veze saj uporabljamo optiko ne in bo že šlo :)

Drugače pa glede da si precej odprte glave [zlasti ko se ti zeha] bi pričakoval nekako utemeljen odgovor čemu je temu tako 
ne če te moti ne rabiš pridet na tekmo Hand

PS. A sodiš pomagaš Question
Odgovori
#5
(13-12-2018, 13:04)jabolko Napisal: O udeležbi se bom odloču sam...osvetlitev nima veze saj uporabljamo optiko ne in bo že šlo :)

Drugače pa glede da si precej odprte glave [zlasti ko se ti zeha] bi pričakoval nekako utemeljen odgovor čemu je temu tako 
ne če te moti ne rabiš pridet na tekmo Hand

PS. A sodiš pomagaš Question

Tine vsem je jasno samo tebi ne. Po drugi strani pa so vedno komentarji s tvoje strani. Zato tudi temu primeren odgovor. O udeležbi se boš pa seveda sam odloču, ker prisilit te ne more noben, niti te pa nima nobena noben silit. Gre za prostovoljno dejavnost. Najbolj mi gre na živce ko folk pride na tekmo na zaprto strelišče in potem jamra zaradi tega in onega ko da ni vedu kam gre. 

Sam dobro veš, da smo vedno poskrbeli za ventilacijo in bomo tudi tokrat. Konec koncev boš ti tam uro do dve, mi bomo pa tam tri dni z vsemi strelci. Če mi je že vseeno zate mi zame sigurno ni. :)

PS. sodim, pomagam. :)
Odgovori
#6
Ok pravila dobro preuči, ker nam je to novo  Hand
Odgovori
#7
Prva tekma je za nami. V priponkah se nahajajo rezultati ločeno PCC in MR.


Priponke
.pdf   Rezultati MR.pdf (Velikost: 191,15 KB / Prenosi: 404)
.pdf   Rezultati PCC.pdf (Velikost: 207,72 KB / Prenosi: 368)
Odgovori
#8
Prva tekma Pcc za nami. Udeležba presegla pričakovanja 30 tekmovalcev na prvi tekmi, ki še ni niti prava tekma, po moje je  Misterašu dalo mislit no sej počasu bo k pameti prišel in priznal [ve že dolgo] kje je kralj strelstva doma  :))

Največji problem vsaj zame vidljivost, stage leže muka iškal tarče dobesedno ostale vaje se kar da
dva zgrešena strela na bližnje lahke tarče ki to niso. Čestitam Janezu za našo zmago se ve od kje prihajajo
zmagovalci z okrnjeno udeležbo he he imamo še eno železo v ognju.


Moja edina kritika gre na neuporabo belih tarč ki bi zadevo precej olajšale, kar se tiče vidljivosti vsaj tam kjer je res slaba
stanejo isto tako da apeliram organizatorja na njihovo uporabo.

Čestitam Zvonetu in ekipi za izvedbo tekme ter za pogostitev po tekmi
in seveda Bobotu za res odlično sojenje saj si je uzel čas za predstavitev discipline pa tudi na samih stage 
nam dal dovolj časa za oglede bil potrpležljiv in korektem pri oceni zadetkov... čista petica Clap


Priponke Male slike
   
Odgovori
#9
(19-12-2018, 14:17)jabolko Napisal: Moja edina kritika gre na neuporabo belih tarč ki bi zadevo precej olajšale, kar se tiče vidljivosti vsaj tam kjer je res slaba
stanejo isto tako da apeliram organizatorja na njihovo uporabo.

Se je razmišljalo tudi o tem pa smo naleteli na drugo težavo. Imamo pa tudi že idejo za naprej, da se še dodatno izboljša vidljivost tam kjer je to najbolj kritično.

Hvala za spodbudne besede, se bomo potrudili da bo naslednjič še boljše.
Odgovori
#10
(19-12-2018, 14:58)Bobo Napisal:
(19-12-2018, 14:17)jabolko Napisal: Moja edina kritika gre na neuporabo belih tarč ki bi zadevo precej olajšale, kar se tiče vidljivosti vsaj tam kjer je res slaba
stanejo isto tako da apeliram organizatorja na njihovo uporabo.

Se je razmišljalo tudi o tem pa smo naleteli na drugo težavo. Imamo pa tudi že idejo za naprej, da se še dodatno izboljša vidljivost tam kjer je to najbolj kritično.

Hvala za spodbudne besede, se bomo potrudili da bo naslednjič še boljše.

Če ni ne vem kaka težava Question sem pripravljen podarit bele tarče za drugo tekmo.

PS...ne bom napisal sponzorirat, ker so s tem nekateri dobesedno obsedeni he he Doh
Odgovori
#11
(19-12-2018, 15:51)jabolko Napisal: Če ni ne vem kaka težava Question  sem pripravljen podarit bele tarče za drugo tekmo.

PS...ne bom napisal sponzorirat, ker so s tem nekateri dobesedno obsedeni he he Doh

Ne vem zakaj bi bila to težava?  Doh

V kolikor jih bomo potrebovali se slišimo prej.
Odgovori
#12
Thumbup
Odgovori
#13
Nekaj mest je še prostih za soboto. Ostali termini so polni.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)