Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STRELSKO DRUŠTVO VREMŠČICA VREMSKI BRITOF
#1
živjo

če kdo kaj ve o tem društvu oz. če je kdo tukaj,ki je pri njih bi prosil za informacije glede streljanja z zračno puško
najbolj me zanima kje imajo strelišče

hvala 
l.p.
Odgovori
#2
Klikni na sd Vremščica... ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#3
Lahko ti povem kaj več. Poznam. Samo zdaj sem na smučanju

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#4
(18-01-2019, 08:56)Ronzi83 Napisal: Lahko ti povem kaj več. Poznam. Samo zdaj sem na smučanju

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk

Oj,ma nisi ti iz okolice sežane,ali se motim...,če se ne alora častim pijačo če si za,rajši na 4 oči kako rečemo
Seveda če si za,javi ko se nasmučaš
L.p.
031235033
Primož
Odgovori
#5
Ja, Povir med Divačo in Sežano. Ni panike, se čujemo drug teden. Lp

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#6
@alpi80
Če klikneš, ne dobiš dovolj informacij?
Naslednjo nedeljo ( 27.01. ) se bom na tej lokaciji spet "tekmovalno mučil", kot se mučim že vrsto let... :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#7
(18-01-2019, 20:11)357 Napisal: @alpi80
Če klikneš, ne dobiš dovolj informacij?
Naslednjo nedeljo ( 27.01. ) se bom na tej lokaciji spet "tekmovalno mučil", kot se mučim že vrsto let... :-D

Nimam pojma kam naj kliknem...
Od njih sem dobil samo fb stran,nič drugega,tam pa je bolj malo informacij,na mobi pa se noben ne javi
l.p.
Odgovori
#8
https://www.divaca.si/drustva/sportna_dr...F%3C/b%3E/
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#9
357 
hvala,ma ja to so formalne info,mene zanima,če se pri njih strelja z zračnini tipo slavija 320 in ne vem kaj bi še našteval,standard lahko samo gledam od daleč
in seveda kje imajo strelišče
vseeno hvala
l.p.
Odgovori
#10
Strelišče je na napisanem naslovu (Famlje), e-naslov je tudi napisan, telefonska št. pripada tajniku društva ( njegovo ime je D.G. in  je tudi napisano ). Kdaj so treningi je napisano...
Omenjena puška je verjetno starejši model in se uvršča med serijsko orožje, s katerim lahko streljaš na vsakem zračnem strelišču v pripadajoče tarče (R-8). Na tem strelišču imajo tudi elektronske tarče.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#11
(19-01-2019, 20:31)357 Napisal: Strelišče je na napisanem naslovu (Famlje), e-naslov je tudi napisan, telefonska št. pripada tajniku društva ( njegovo ime je D.G. in  je tudi napisano ). Kdaj so treningi je napisano...
Omenjena puška je verjetno starejši model in se uvršča med serijsko orožje, s katerim lahko streljaš na vsakem zračnem strelišču v pripadajoče tarče (R-8). Na tem strelišču imajo tudi elektronske tarče.

alpi...če se boš po vseh teh info še oglasu, da te še kaj zanima pol strelstvo res ni zate :)) Hand
Odgovori
#12
Drool Drool Drool     :minigun:

prav...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)