Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravje & Streljanje
#1
https://www.thefirearmblog.com/blog/wp-c...Schatz.pdf
Odgovori
#2
Fantje, bolše, da gremo pit pivo in pečt BBQ, je bolj zdravo za nas :)
Odgovori
#3
Duševno zdravje je tudi zelo pomembno, saj je več kot polovica rakavih bolezni psihosomatskega izvora. Stres sodobnega časa je podcenjen kot  grožnja našemu zdravju.  
Moje strelske aktivnosti me zelo sproščajo, tako da lahko trdim, da koristijo mojemu zdravju.  Na streliščih zaprtega tipa pa sem bil samo 2x.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#4
Nisem napisal podrobneje - ni samo svinec problematičen to je moj point ter da so kemikalije, ki se uporabljajo pri čiščenju tudi dosti agresivne in "nezdrave". Kako pa kdo interpretira podatke in kaj komu kaj pomeni me pa lih ne briga kaj dosti.  Skratka zanimiva predstavitev to je vse..


Sedet 8 ur na stresnem mestu na riti in v kakih primerih celo garati tudi ne podaljšuje življenja in dokazano škodi mentalnemu zdravju ampak nekako ni konsenza med "strokovnjaki" da bi temu dejstvu posvečali kaj preveč pozornosti, prej nasprotno...
Odgovori
#5
Pojes goveji snicl iz Poljske pa si OK ;)
Odgovori
#6
dokler ob strelskih aktivnostih skadim 4 škatle cigaret dnevno mi tudi kakšna šibra v zrezku pečenem na WD-40 ne bo bistveno škodila...
Odgovori
#7
Od nečesa mora človek umret, ni slabšega kot iti zdrav na oni svet.
Odgovori
#8
Te že ni tak hudo to okoli hrupa pa streljanja...
   
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#9
(20-04-2019, 20:38)Robert Napisal: Te že ni tak hudo to okoli hrupa pa streljanja...

Lani na tekmi smo se jih kar pridno otepala..so bile nadležne :o))
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)