Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shotmarker elektronska tarča
(16-06-2019, 15:01)mr.T Napisal: 8 mikrofonov  služi meritvi koordinate in hitrosti a naboj mora biti nadzvočen ,signal pa se prenaša do 2000m daleč na strelsko linijo kjer ej vspostavljena WiFi mreža.

V osnovi meri  natančno z pod 1mm odstopanja , večja odstopanja med 2-4mm se pojavijo ob robovih tarče , a tisto so streli izven papirja.

[Image: velocity.png?1517692352]

[Image: deltasteps.png?1517699514]
[Image: simulation.png?1517695506]

sem videl pol na strani ja. interesting. Samo tole je 100eur v materialu. 700eur je pa profita ;)
Odgovori
res je, če znaš lahko narediš ... jaz žal ne znam.
Odgovori
Rdeča kača, daj navodila :)
Odgovori
(17-06-2019, 16:04)red_mamba Napisal: sem videl pol na strani ja. interesting. Samo tole je 100eur v materialu. 700eur je pa profita ;)

No to bo pa veliko nas forumašev zanimalo kako bi se tega projekta lotil za te cekine, bi bilo zanimivo, če daš konstruktivno pobudo za izdelavo.

LP
Odgovori
Legenda pravi da so Krištofu Kolumbu očitali, da bi res vsak prišel do Amerike, če bi zaplul na zahod in da njegov dosežek pa res ni nič posebnega. Ko so postajali vse bolj nadležni, jih je prosil naj postavijo jajce pokonci. Vsi so poizkušali tako ali drugače, pa preklemani jajc še vedno ni stal pokonci. Na koncu so se strinjali da to ni mogoče. Kolumb se je nasmehnil, vzel jajce, en konec jajca potolkel ob mizo in poglej, jajce je stalo.
Množica je bila ogorčena, češ "saj to zmore vsak"... kolumb pa jih je preprosto vprašal "če je tako enostavno, zakaj pa tega niste storili prej?"
Odgovori
Hmm 100 v materialu 700 pa profita?

Boš moral to malce bolj razdelat kaj naj bi to pomenilo, ker lahko se dokaj narobe razume. Ne vem če se prav spomnim ampak a nisi nekaj omenjal, da živiš/delaš/študiraš/whatever v UK? Pričakoval bi tako izjavo od kakega podalpskega biserčiča, ki je prisesan na državno joško (beri nekje v javni upravi se dela da dela in krade vsem ostalim denar in bogu čas ter pametuje kako je socializem kul) ne pa od možaka, ki naj bi bil kao resen?

Znanje da to narediš in to tako uporabno in za tako ceno (Norveški in Švicarski sistemi so za faktor dražji - pa niso iz zlata!) bi rekel, da tudi če bi že imel 700% ROI kot ti praviš si to povsem zasluži, ker je en "pajapatak" zajebal druge "pajapatke", ki so svoje sisteme prodajali za suho zlato biserčičem iz javnih uprav (beri vojska, polcija, raznorazne druge organizacije, ki so si lahko privoščle sistem kjer je ena tarča koštala 3.5k€)....

Ne vem več a so se folku komplet skisal možgani (recimo tema dobrega nastopa na BR tekmi) ali pa je samo neka psihoza se zavlekla v dokaj veliko število ljudi v našem podalpskem raju - vsekakor ogabno.
Odgovori
mato se strinjam... pravkar smo v nabavi teh frdamanih tarc za zracko in ce bi jih dobli za 800 bi placal brez komentarja. Ker pa ne gre drugace bojo pa kr slabe 3 jurje po komadu.
Odgovori
Čist vrjamem da je materiala za 100Eur a na koncu je treba zadevo narest 

Ta fant se z tem ukvarja že kar nekaj let . Očitno je treba čez dost ovir skočit predno deluje kot je treba.

[Image: 42165274_627781207619898_316086518129041...tagram.com]

Tole konkurenco pa na IWA ogledujemo že kar nekaj let a letos so prvič prišli do tega ,da so imel ceno 3500 Eur + DDV za bistveno manj zmogljiv sistem.

[Image: TZT-Individual-detecting-area-illustration-1024x800.jpg]
Odgovori
(17-06-2019, 21:16)gg Napisal: mato se strinjam... pravkar smo v nabavi teh frdamanih tarc za zracko in ce bi jih dobli za 800 bi placal brez komentarja. Ker pa ne gre drugace bojo pa kr slabe 3 jurje po komadu.

Za 800 si bi za zracko elektronsko tarco kupil jaz za doma. Pa ne obstaja, 2k€ za novo je minimum, cel net sem okrog obrnil pred casom.

Tako da, red_mamba, se ena poslovna priloznost zate.
Odgovori
Sem mel od Steinerja Super kronota, umor da ga postavis drgac pa simple to use. Ce ta njihov sistem za 3.5k potrebuje enake zahteve za postavitev #nejsejebe. Tile mikrofoni so top zadeva.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)