Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. IASC Multigun tekma 2020
#1
VABILO NA 1. IASC MULTIGUN TEKMO 2020
IASC 1. CHAMPIONSHIPS MULTIGUN MATCH 2020
Coordinate GPS: 45.530872° – 13.866387° / 45°31'51.1"N 13°51'59.0"E
v KAMNOLOMU GRIŽA PRI RIŽANI 7.3.2020
Quarry Griza at Rizana, 7th of march 2020
ORGANIZATOR/ ORGANIZER: ŠPORTNO DRUŠTVO HRVATINI.
PRIČETEK TEKMOVANJA/ COMPETITION START: 7.3.2020, 9:00

ŠTEVILO STRELSKIH PROG/ NUMBER OF COURSES: 5 scenario

MINIMALNO ŠTEVILO STRELOV/ MINIMUM ROUNDS: 170
PISTOL – 60, RIFFLE – 70, SHOTGUN – 40 (30 TRAP, 10 SLUG)


PRIJAVE / REGISTRATION
Odgovori
#2
Zdravo!
Bo za shotgun tokrat tudi treba filat iz zepa ali bodo dovoljeni kaksni pouchi/ nosilci?
Odgovori
#3
(01-03-2020, 09:54)kanela Napisal: Lp zanima me ali se strelja z velikim kalibrom ali z 22lr pri puški hvala za odgovor lp




PRIJAVE / REGISTRATION
Odgovori
#4
Tudi mene zanima enako vprašanje - ali bo potrebno šibrenico tudi v OPEN spet polniti iz žepa?
Odgovori
#5
6.8 SHOTGUN DIVISION
Shotguns permitted in SHOTGUN DIVISION may be standard-stock pump-slide action. On the
start the maximum (total) number of rounds that may be loaded into the shotgun is five (5).
Shotgun reloading is permitted from belts, pockets and pouches, but only with one round at
the time in shooters hand. Pancho Villa style (over shoulder) belts are prohibited.
Odgovori
#6
(01-03-2020, 20:57)Spajdrmen Napisal: Zdravo!
Bo za shotgun tokrat tudi treba filat iz zepa ali bodo dovoljeni kaksni pouchi/ nosilci?

Žep Shifty
Odgovori
#7
(02-03-2020, 09:08)fire Napisal:
(01-03-2020, 09:54)kanela Napisal: Lp zanima me ali se strelja z velikim kalibrom ali z 22lr pri puški hvala za odgovor lp




PRIJAVE / REGISTRATION

 NE z 22lr, niti NE z PCC puško.  Not
Odgovori
#8
Iz kje so ta pravila?

A ta pravila sploh predvidevajo multigun tekmovanje?
Kaj točno je ta "SHOTGUN DIVISION"?  v OPEN do sedaj ni bilo potrebe po "standard pump-slide action" šibrenicami...

Pa če tole drži: "Shotgun reloading is permitted from belts, pockets and pouches"
zakaj za vraga smo morali potem skos ponit iz žepov?


Think
Odgovori
#9
A lahko gdo v Slovenščini napiše, katera šibrovka je sploh dovoljena.

Jaz sem prvič na tej tekmi in so mi povedali, da je prepovedana šibrovka z nabojnikom in dovoljena le s tubo. Nihče ni omenil potezne šibrovke. Sem si samo za to tekmo naročil novo polavtomatsko s tubo.

Je zdaj polavtomatska dovoljena ali ne.

Ps. Eni smo se v šoli učili nemščino.
Odgovori
#10
(03-03-2020, 00:54)Prekmurc Napisal: A lahko gdo v Slovenščini napiše, katera šibrovka je sploh dovoljena.

Jaz sem prvič na tej tekmi in so mi povedali, da je prepovedana šibrovka z nabojnikom in dovoljena le s tubo. Nihče ni omenil potezne šibrovke. Sem si samo za to tekmo naročil novo polavtomatsko s tubo.

Je zdaj polavtomatska dovoljena ali ne.

Ps. Eni smo se v šoli učili nemščino.

Polavtomatska je dovoljena.

Drugače pa je telefonska številka za info objavljena na vabilu in sem prepričan, da dobite odgovor na vse nejsnosti.
Odgovori
#11
Za tekmo rabite vsa tri orožja... z dvena se ne tekmuje
tako je tudi v prijavi.  Smile
Odgovori
#12
Zakaj pa .22 lr ni ok
Odgovori
#13
ni VK
Odgovori
#14
Rezultati današnje tekme so v priponki!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)