Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
netilke Fiocchi Large Rifle
#1
Je kdo že testiral oz. mogoče že uporablja netilke Fiocchi Large Rifle?  Zanima me enakomernost vžiga  in tudi, ali spadajo med mehkejše kot so npr. Federal LR.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#2
http://www.targetshooter.co.uk/?p=1471

tudi mene zanima če obstajajo pri LR kakšne mehke netilke, ker npr laurie pravi da je to bolj ali manj omejeno samo na SR (http://www.targetshooter.co.uk/?cat=58) netilke...
Odgovori
#3
Najbolje je,da se jih kupi 100 kosov in testira(trdota),z kronografom koliko so konstantne in kakšna je njihova hitrost na ostale(če že imate nek load z drugim netilkam).
Najbolj mehke so Federal ,vsaj tako se je izkazalo pri prijateljevih testih na Keppeler-ju.

LpT
Odgovori
#4
katere federal?
Odgovori
#5
Federal #210 Large Rifle
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#6
Uporabljam LP in LR. Zaenkrat brez pripomb.
Odgovori
#7
Federal Gold Match so relativno.mehke, CCI BR2 in 4 so med trsimi.
Murom LR so med mehkejsimi. Generalno... bolj kot je ostra bolj je trda

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
#8
Mene zanima kakšne netilke uporabljate za 38 spl? Lahko navadne ali magnum?
Kar ne probaš ne veš
Odgovori
#9
Magnum. 38spl ima tako malo .smodnika v tulcu da navadna netilka daje zelo nekonsistenten vzig.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
#10
imajo vse magnum SP netilke močnejše polnjenje? ker eni mi zatrjujejo da imajo samo močnejšo čašo...
Odgovori
#11
Kristian...Potrdil si moje razmišljanje glede na probleme,ki sem jih imel.(izbira netilk)
Kar ne probaš ne veš
Odgovori
#12
Kot sem že rekel, običajno velja da bolj kot je ostra, bolj je tudi trda... saj je logično da magnum rabi bolj intenziven vžig, zato pa mora prenesti tudi večje tlake.
Odgovori
#13
Kaj pa ce bi namesto magnum sp dal sr?
Odgovori
#14
@travac
Prelistaj kakšne "Data Manual" in ne boš mogel verjet...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)