Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alsa Pro Cup Serbia 2021
#1
Čestitke vsem  Bow za dosežene rezultate na L3 IPSC !
- Robert Černigoj, Standard, 1.mesto,
- Kristian Hajnšek, PCC, 2.mesto,
- Igor Kocjančič, Open, 3.mesto.

https://practiscore.com/results/new/ae45...4d3c5d2e22

Fouš k nisem šou, a očitno se težko pričakovana tekmovanja le pričenjajo - emti Covid !
Odgovori
#2
Čestitke tudi z moje strani! Odlični rezultati. Bravo vsem!
administrator / Strelec.si
Odgovori
#3
Bravo majstori ??? cestitam
Odgovori
#4
Tudi z moje strani čestitke tekmovalcem za lepe rezultate.

Ni mi jasno, na kakšen način sploh lahko odhojsaš v Srbijo na tekmo
in prideša nazaj (brez karantene?).
Kupiš "parče zemlje" u Srbiji in dobiš "hartiju o vlasništvu" Question
Odgovori
#5
PCR test in v 48h tja,  S-2guns in nazaj je najbolj optimalna rešitev.
Odgovori
#6
(29-04-2021, 16:41)tastar Napisal: Tudi z moje strani čestitke tekmovalcem za lepe rezultate.

Ni mi jasno, na kakšen način sploh lahko odhojsaš v Srbijo na tekmo
in prideša nazaj (brez karantene?).
Kupiš "parče zemlje" u Srbiji in dobiš "hartiju o vlasništvu" Question

V Srbija vstopiš z negativnim PCR testom. Nazaj v SLO vstopiš ali s potrdilom o prebolelemm covid, potrdilom o cepljenju ali negativnim pcr testom od katerega ni minilo več kot 48h.
Vse se da, če se hoče. Ampak kot vemo nekateri očitno ne zmorejo niti na strelišče izven svoje občine...
Odgovori
#7
(29-04-2021, 22:06)Kristian Napisal:
(29-04-2021, 16:41)tastar Napisal: Tudi z moje strani čestitke tekmovalcem za lepe rezultate.

Ni mi jasno, na kakšen način sploh lahko odhojsaš v Srbijo na tekmo
in prideša nazaj (brez karantene?).
Kupiš "parče zemlje" u Srbiji in dobiš "hartiju o vlasništvu" Question

V Srbija vstopiš z negativnim PCR testom. Nazaj v SLO vstopiš ali s potrdilom o prebolelemm covid, potrdilom o cepljenju ali negativnim pcr testom od katerega ni minilo več kot 48h.
Vse se da, če se hoče. Ampak kot vemo nekateri očitno ne zmorejo niti na strelišče izven svoje občine...

Kristian, čestitam za rezultat  Clap Clap Thumbup Thumbup Jebeš  covid, važno da so krogle  končale kjer morajo :)
Odgovori
#8
Čestitke vsem trem!
Res, kapo dol za dosežene rezultate!
Odgovori
#9
Glede prehajanja mej za športnike mogoče samo tole info.

22.4. je Vlada objavila tole: 

Omejitve, ki jih predpisujejo drugi odloki in ki vplivajo na izvajanje športne dejavnosti in na gibanje/potovanje do prizorišča izvajanja športne dejavnosti (treninga ali tekmovanja), ki jih ta odlok dovoljuje, se ne uporabljajo za športnike ter strokovne delavce v športu.

Vir: https://www.gov.si/novice/2021-04-22-spr...ju-sporta/

Odlok (6. člen): http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=ODLO2448

Kolk jaz to razumem torej, če se ti vračaš iz tekme v tujini kot športnik naj ne bi rabu največ 48 ur starega pcr testa, da ne fašeš karantene.

No v sredo sem to preveru še pri policiji na št. 01 514 70 01, kjer bi naj dajali informacije o koronavirusnih ukrepih.

Policaja sem vprašal ali to pomeni, da če se vračam iz tekme na Češkem/Slovaškem, in me ob morebitni kontroli na Šentilju ustavijo ter jim pokažem vabilo na tekmo, mi ne bo odrejena karantena, četudi nimam nobenega testa. Policaj mi je to potrdil, saj naj bi se zdaj zaradi tega športniki obravnavali enako kot delavci migranti, ki hodijo na delo v Avstrijo. Sam dokazilo o udeležbi na tekmi bi naj rabu.

P.S. pred Arsenal cup-om (če bo) bom za ziher poklical še 1x, da se ne bi tega različno razlagali.
Odgovori
#10
Hvala za info, dobro da si jo našel. Kot si videl je začel ta odlok veljati 26.4. torej za Srbijo še ni prišel v poštev. Zna pa biti da se s tem izognemo PCR testu (in dvigu štartnine za 100€) razen če bodo Slovaki zahtevali negativen PCR za vstop v državo. Zaenkrat Arsenal Cup visi v zraku, ker tujci (še) ne morejo vstopiti na Slovaško brez obvezne karantene.
Zato je organizator sporočil, da bo v začetku naslednjega tedna sporočil ali tekma bo ali pa jo bodo prestavili.
Odgovori
#11
m.s.

hvala za koristno informacijo, takih postov sem zelo vesel, dajejo smisel temu forumu.
Odgovori
#12
Thumbup
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)