Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RAZPIS - 2.Pokalno tekmovanje LIGA EMONA-2011
#21
"Bobo" Napisal:Trontelj je včeraj rekel, da bo vreme OK. [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

...danes pa je na VAL202 rekel, da bodo jutri na primorskem sunki vetra zmerni do močni (do 100km/h)...
Odgovori
#22
Ravno Trontelj je mene zadnjic napi*do [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]


Dajte se zvecer malo preverit prosim ...
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#23
Hoj!

Za jutri trenutno napovedujejo, da bo zjutraj v Vipavi +1°C, z burjo s sunki do 30km/h, opoldan in popoldan se bo segrelo do +9°C,
z burjo s sunki do 60km/h. Koliko se bo pa danes vremenska napoved za jutri spremenila, bomo pa videli zvečer.

Vsekakor ne glede, da bo zjutraj +1°C, bo občutek mraza zaradi burje kar precejšen.

Lp

Denis
Odgovori
#24
Uživajte jutri v streljanju ob burji. Jaz bom še malo počakal na boljše vreme.
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#25
A to pomeni, da si se odpovedal pralnemu stroju? [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#26
Na mojo srečo streljam za svoje zadovoljstvo ne za pralne stroje. Če bi ti streljal vedno za nagrade bi bil že bogat. Če pa sva iskrena pa pogledava rezultate imam pa še vedno šanse. Bo pa drugič bolj zanimivo. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#27
"jelen" Napisal:"... Bo pa drugič bolj zanimivo. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]"
Verjetno bo res, ker so na današnji tekmi, kar se vetra tiče, slabi pogoji.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#28
Jelen....lp...hvala za korekten odgovor, vse kakor imaš prednost pred ostalimi, spopročam ti, da smo v soboto tekmovanje prestavili zaradi premočnega vetra,
lahko bi tekmovali s kratkocevnim orožjem in mk pa smo se v večini odločili, da tekmovanje prestavimo na dan,sobota:19.03.2011 (Bohinjska Bela).
Hvala vsem, ki ste prišli v Vipavo, pa smo se vseeno imeli lepo....tudi brez pokanja....
lp
Odgovori
#29
Hoj!

Žal, je včeraj streljanje odpadlo, ker je pihalo, ko utrgano; saj za nas ne primorce je to veliko [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]. Sunki naj bi bili celo do 140km/h.
Ampak, nismo prišli brez veze oz. ni bilo zamanj, ker nas je čakal prvo zajtrk in klepet zatem pa odličen odojek [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] in dobra družba.

Lp

Denis
Odgovori
#30
Me veseli, da ste se lepo imeli. Vsaka čast organizatorju, da je držal dano obljubo in vam spekel pujseka kljub odpovedani tekmi in takšni burji. Moja odločitev, da ne grem na tekmo zaradi burje je bila pravilna. Se pa vidimo na naslednji če bo vreme ugodno. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)