Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8.6.2013 Trening Bloška polica
#21
pozabil sem napisat da je od 46 prijavljenih do mene prišlo .............skoraj vsi in nobeden ni imel pripombe.........in drži kaj pravi Mato če ne vprašaš pol pa trpi nastalo situacijo...takšna kakršna je =)) :-h
Odgovori
#22
Ostajam pri pohvalah,
vse ostalo ni pomembno. Nisem nesel nobenega naboja nazaj domov.
Važno je, da smo vsi preživeli lep dan, se družili in pametovali s koristnimi nasveti in komentarji.
Prej sem pozabil pohvaliti kuharja in njegovo jutranjo kavico, simpatično
pupo, ki je pobirala denar in pisala evidenco( pa še streljati zna).
Vam povem, če bi položili še prestrašenega srnjaka za golaž, bi bilo
že čisto preveč.
Se še vidimo,
Jaka Budič
Odgovori
#23
...jaz sem bolj nov na takšnih dogodkih, in moram pohvaliti organizatorje...trening sem izkoristil za terstiranje različnih polnitev nabojev za eno špotrno in eno lovsko puško. Pa z revolverjem na črni smodnik sem sprašil dva bobniča...tarče sem prinesel z seboj, naslednjič pa bom še mizico in stol, ker imam rad komfort... pa voziček ker se naredil kar nekaj kilometrine, ko sem prenašal opremo...moje razpored časa dopišča da bi se takega treninga udeležil 4 do 6 krat na leto in se ga tudi bom, če bo organiziran...
Odgovori
#24
Malke, sploh se ne sekiraj, očitno je mosquito prišel iz nasprotnega tabora pogledat kako se reči streže, potem pa je zadevo pokomentiral v stilu starih forumašev...sicer pa nihče nikogar ne sili na takšne treninge, naj ostane doma...ti samo organiziraj tekmo kot je bila prejsnja, za podobne g...ce se pa ne meni...
lp
Odgovori
#25
hvala vsem...vidim da imam prijatle med vami.......za vas bom, moj klub in moji sodelavci za vas in nas....še enkrat hvala
Odgovori
#26
moskito ---; "in je blagajna SD prazna potem to povejte"

Treninga nismo organizirali ker bi bila blagajna prazna niti cilj tega ni bil da se napolni.
Moto in namen tega je bil,da se omogoči zaiteresiranim strelcem en normalen trening na daljše razdalje z minimalnimi stroški ob sproščeni družbi in okolju. :-h
Odgovori
#27
Tule je še foto reportaža s sobotnega treninga: http://www.strelec.si/?p=1742

=D>
administrator / Strelec.si
Odgovori
#28
Dost slik, sam mal premajhne so.
Odgovori
#29
> Rok said:
> Dost slik, sam mal premajhne so.

Se strinjam, ampak žal sem takšne dobil. :-S
administrator / Strelec.si
Odgovori
#30
Takšen ali podoben* trening bi si moral omisliti ( recimo 1x mesečno ) vsak organizator tekem. Zelo koristen bi bil predvsem za začetnike, da bi se potem na tekmovanju bolje znašli. Seveda, za stare mačke, je tu prilika, da se izkažejo kot mentorji...

*Za potrebe disciplin, katere ima organizator v programu tekmovanj. Nekaj teorije o obnašanju na strelišču, varnem rokovanju z orožjem in praktični del, kjer bi se udeleženci lahko naučili kako se izvaja strelski nastop in še marsikaj koristnega bi lahko na povsem nevsiljen način izvedeli vsi, ki jim takšna izobrazba kaj pomeni. Povsem siguren sem ( tokrat ne mislim ;) ), da bi se kvaliteta tekmovanj bistveno izboljšala.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#31
Bi bilo dobro ja. Samo nekaterim gre tudi to v nos.

Drugače pa trening je super stvar.
Odgovori
#32
Spet ste se izkazali!!! Odlicen trening in tudi po njem! Drugace pa povem se tole resnico iz nase prejsnje drzave:
Rdzavom kurcu i dlaka smeta!!!!!!!!

Andrej Fegus
Odgovori
#33
To Feguš...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)