Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Novice na temo orožja in strelstva na slovenskem
(23-08-2016, 21:36)JRC Napisal: Jaz pa mislim, da se razseznosti udbe se premalo zavedamo.
Ko sem jaz prelistaval tiste arhive in ko jih pregledujem sedaj v Leljakovi knjigi, mi je marsikaj bolj jasno iz mojih domacih krajev...(Kariere ljudi, njihove pozicije itd)

Mimogrede: ce tole drzi, potem ni kaj za dodati:
(Citiram): Iz zdravniških krogov smo prejeli podatek, da je bil umor zdravnika izveden profesionalno. Gregorič je zdravnika najprej ustrelil v prsi, ta je padel in se začel plaziti po tleh. Storilec je nato stopil za zdravnika in ga ustrelil še v tilnik. Laik, s psihičnimi problemi, ne bi mogel izvesti tako preciznega umora.

LOL res super ,zdaj po knjigi iščeš sosede , ki so upešnejši od tebe in upaš , da so vsi bili v udbi saj drugače nebi zmogl LOL

Tipično so ti največji pravičniki , ki inscinirajo da lovijo udbaše , kmunjare in še kaj sami vsi bili komunjare in udbaši pa je še kaj drugega.

Tale Leljak je tipičen primerek , vpije primite tatu ,sam pa velik lopov in prevarant ,trgovec z belim blagom etc , da ne pozabimo že od svojega 15 leta  špicelj vrste takratnih služb.  Res profil totalnega izmečka.

http://www.mladina.si/media/www/slike/20...leljak.jpg
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: Novice na temo orožja in strelstva na slovenskem - od mr.T - 23-08-2016, 22:54

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)