Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rexov test vzdržljivosti - 1000 nabojev neprekinjeno - 25.11.2016
#54
(08-11-2016, 21:58)kaliber Napisal:
(08-11-2016, 21:46)jabolko Napisal:
(08-11-2016, 14:40)kaliber Napisal:
(31-10-2015, 09:44)NooB Napisal:
(30-10-2015, 21:22)jakacirnik Napisal: Ob polnem  orožnem listu pokalic, je v mojem naboru tudi REX-1. 
Naj komentirajo zadevo tisti, ki so jo preiskusili, streljali, ....potem naj komentirajo REX-a.
Videti v reviji ali na kakšni predstavitvi, jo držati v roki in moledovati kako in kaj....
Streljaj, poiskusi kaj od municije golta brez zastojev, razstavi, ......potem pa komentirajte z opazkami, da to ni to, da je ......
Lari fari. Pa kaj čeje narejena v SlO ??

No jaz sem jo streljal....
Kaj mi ni všeč:
Velika količina odsuna....
DA proženje, tudi sam sistem povratnega kladivca se je pokazal za neprimeren, ker teža DA proženja ni konkurenčna klonom CZ 75, če govorimo o pištolah namenjenih tekmovanju....
Ploščat ročaj, namreč da so zmanjšali obseg ročaja so ga izredno sploščili namesto, da bi skušali material pobrati na backstrapu..
Dodatna varovalka, decocker bi bil dovolj....
A ima še vedno nabojnike s polžastjo vzmetjo? Teh nabojnikov se ne da razstavljat v celoti, kar je ključno za pištole na IPSC tekmovanjih....

Kaj mi je všeč:
Kvaliteta izdelave....
Slovenska izdelava....
Ima še veliko potenciala, če bo imel proizvajalec interes stvar dodelat ta tekmovalno uporabo....

(08-11-2016, 11:47)jabolko Napisal:
(08-11-2016, 00:26)crnipero Napisal: https://www.americanrifleman.org/article...o-handgun/
Evo se eno priznanje za rexa.

Le počak, pripravljava z Maksom vse potrebno za Slo 1000 strelno testiranje Rexa
bomo pol delili priznanja ali grajo Nod

1000 strelov z frizirano pistolo,je to test?
bi bilo razumljivo vzeti eno pistolo ki gre v prodajo,in to testirat

Kdo in kje si ti videl, da je omenjena frizirana pištola za kak test... Question Exclaim :/ Snooty Hand

za nekaj vreden test1000 strelov ne pomeni cisto nic
pistolo treba vzeti eno,iz kupa ki gre v prodajo.
 s tisto ki tekmuje ,gotovo dela :-D

Bi ponovil uprašanje, samo je človek očitno iz hardoks plate narejen, tako da res smisla nima, če ne razume...  Thumbdown
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1 - od jabolko - 08-11-2016, 22:37



Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)