Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strelišče na Dolenjski cesti zaprto?
(03-06-2019, 13:42)MarkB Napisal:
(03-06-2019, 08:26)romunov Napisal: Se strinjam, da je že 2 leti staro, ampak ta stroj rabi 2 leti, da sproducira zahtevane dokumente. Morda pa bi lahko enkrat obnovil celo sago kaj se je dogajalo...

Ojoj. Tako dolgo.
Drugace je pa korektno zapisano v inspektorskem zapisu... in bile so zaprte dolocene proge z napako. Ko se odpravi pomanjkljivost pa spet akcija na polno. Cisto korektno in OK brez nekega zajebavanja v glavo.

Meni se zdi to vase strelisce prav luskano. Kaksne ima pomanjkljivosti pa ne vem, razen da ima tip zgoraj v baru pijaco svinjsko (pre)drago. ;)

(04-06-2019, 20:00)Kristian Napisal:
(04-06-2019, 18:03)mm38 Napisal: Hvala za informacijo. Ko sem nazadnje poskušal it streljat, sem zaradi nabitega parkirišča obrnil. Ni večje sramote, kot pripeljat municijo nazaj domov.

no, če te polno parkirišče odvrne, si že nisi dovolj močno želel ...sorry, ljubica, vem da sva bila zmenjena za zmenek, ampak parking pred tvojim blokom je bil poln, pa sem šel domov..

Sem malo študiral, pa mi ni bilo čisto jasno kako naj vso kramo na trolo spravim. Mogoče imaš kakšen nasvet?
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: strelišče na Dolenjski cesti zaprto? - od mm38 - 05-06-2019, 16:34

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)