Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reloading za precizno streljanje
(31-05-2017, 15:21)alojz1 Napisal: Žiga, komplekse imaš ti. Če se pa še malo pošalit ne smemo tule pa je bolje, da kar zapremo. Sploh pa ne vem kako si prišel na idejo, da nate leti.
Imam preveč izkušenj z jagri. Takoj ko en ustreli dobro grupo že gledajo kateri naboji so. In nabavijo take. Potem so pa spet razočarani. Zato sem napisal tisto o garanciji.
Malo premisli preden začneš iz vseh cevi žgat po vsakem komentarju za katerega misliš, da ni tebi na kožo pisan. Na Jabka sem pa naslovil zato ker vem, da ima podobne izkušnje z jagri. Pa strelci verjetno tudi. Pa dela jih. Kakšni so pa tržni prijemi pa malo poglej. Še za zombije streljat jih prodajajo.
Na idejo sem prišel, ker to ni prvič, da se obregneš ob moj post. In še vsakič si nekaj pametoval, kritiziral, namesto da bi zraven povedal še vsaj kaj koristnega (pa sklepam, da bi lahko). Vzorec se ponavlja, tako da ali si poklicni cirkusant ali pa resno uživaš v "hecanju" :)

In ne, ne sprašujem po čudežnih kuglah, ki bodo same od sebe nastreljale 190 krogov, za ta del bom upam da poskrbel sam. Sprašujem zgolj po sestavnih delih naboja, pri katerih bom najšibkejši člen jaz in ne naboj.

Nismo vsi popolni začetniki, pa tudi iz začetnikov se ni treba delati norca, naj so njihova vprašanja še tako smešna... če lahko pomagaj, če ne moreš pač ne.

LP, Ž
Odgovori

Prispevkov v tej temi
Reloading za precizno streljanje - od Žiga - 31-05-2017, 05:11
RE: Reloading za precizno streljanje - od Žiga - 31-05-2017, 15:46
RE: Reloading za precizno streljanje - od bon - 01-06-2017, 12:17
RE: Reloading za precizno streljanje - od 357 - 01-06-2017, 12:33
RE: Reloading za precizno streljanje - od 357 - 01-06-2017, 19:37

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)