Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odvetniki ali pravniki, ki se spoznajo na orožno zakonodajo
#1
Praktično neprestano je neka potreba po poznavanju podrobnosti glede orožne zakonodaje, začenši z dedovanjem, darili, ubadanje z UE, streljanjem na lastnih parcelah in nenazadnje tudi pri pravnem varstvu pri raznih prijavah in zasegih. Vse to pa zahteva ali veliko angažiranosti (kar ni težko) osebe, ki jo je to doletelo, ali pa najeti strokovno pomoč.

Bi lahko delili vaše kontakte odvetnikov (ali samo pravnikov), ki imajo, preverjeno, orožno zakonodajo v malem prstu?

Prosim, če napišete kontakt in morda še vašo krajšo izkušnjo s to osebo (v smislu "zgodilo se mi je to pa to, potem je ona ali on pogledal/a odločbo, smo spisali pritožbo in inšpektorju jebali mater"). V kolikor se ne želite izpostaviti, lahko pišete meni na zasebno sporočilo in bom kot anonimen prispevek objavil jaz. V kolikor želite o kakem kontaktu debatirati vas naprošam, da odprete novo temo v primernem podforumu. V nasprotnem primeru postane iskanje koristnih informacij sila oteženo.
Odgovori


Prispevkov v tej temi
odvetniki ali pravniki, ki se spoznajo na orožno zakonodajo - od romunov - 14-07-2017, 16:02



Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)