Ocena teme:
  • 3 Glas(ov) - 3.33 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Javna obravnava Zakona o spremembah in dopolnitvah Zakona o orožju
(26-12-2018, 21:31)Gaber Napisal: Orožje ne sme biti privilegij ampak nekaj, kar bi si lahko vsak nekaznovan, zanesljiv državljan kupil in nosil za osebno varnost!

Brez kakršnih koli posebnih omejtev glede za kaj rabi to orožje.

Glede omejitev kapacitete nabojnikov se mi pa ta predlog zakonodaje zdi izjemno neumen, ali mi bo ta ogromna država sedaj omejila koliko lahko pojem, popijem? Koliko bencina lahko natočim v avto? ... Idijotsko

Ter tudi, vsi zgoraj omenjeni državljani morajo imeti opcijo nakupa kakršnega koli orožja, kot ga lahko ima država ali pa ga lahko dobijo na trgu! S tem mislim na popolnoma vse orožje v kategoriji A, in seveda tudi ostalih kategorijah. Zakaj bi imela lahko država nekaj in ob enem ne dovoli imeti tega svojim državljanom, meni je to čista tiranija.

Gaber tale tvoj prispevek je [kot so ti že povedali da nehaj] butast  Nod  pisat o neki utopični sprostitvi orožne zakonodaje, tik pred sprejetjem nove strožje res brez smisla Wall
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Javna obravnava Zakona o spremembah in dopolnitvah Zakona o orožju - od jabolko - 26-12-2018, 22:30



Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)