Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo
Če se oglasim še jaz z mojim mnenjem... Ko sem se odločal za nakup Vk sem si prvo definiral kakšen je budget potem pa kaj bi želel s tem dosečt. Po tehtnem premisleku sem se odločil za odlično Tikko T3x v .223 kalibru.... zakaj ? .. zato ker..večina tekem je pri nas od 100 do 300m kar sem z tem kalibrom še kako konkurenčen... dobra municija košta zmerno, če delaš sam pa je tam tam.. če ne drugega streljaš več... streljanje na 400+m je pri nas samo za elitne kroge...
In ker sem kakršen sem je meni vseeno kakšno ženo ma sosed in kolk velik avto vozi ter če hodi v saint tropez na morje, nima veze če ma sosed največga važn da teb nč ne manka... moja puška ravno tako poka (ceneje), ravno tako dela lepe okrogle luknje v tarčo, je lepa in črna ... Ker se eni ne ukvarjamo samo z strelstvom si moramo sredstva porazdelit racionalno tako pač je...
Moj predlog je da kupiš kar je zate najbolj smiselno in ne kar ma najbolše performance in ostala jajca, ker ma sosed tud tako ....

Pa Lp zdaj pa u senco ..
Lead me, follow me, or get the hell out of my way. -- George S. Patton Jr.
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo - od Jazzy - 14-06-2019, 09:38

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)