Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 3.5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1
Meni je vseeno za tega Rexa, ampak ko berem zapise ljudi, ki ga sploh še niso niti od blizu videli, kaj šele da bi ga prijeli v roke in z njim streljali, se le čudim vsej tej negativnosti.

Ko berem tuje forume, ljudje tam pišejo nekako takole: "Hmmm, pištola izgleda dobro, zanimivo, rad bi jo stestiral in če bo dobra, bo postala del moje zbirke."

Pač še ena pištola več, tam si to ljudje lahko privoščijo, tako kot si pri nas vsak lahko privošči nekaj parov čevljev, ne pa kot v Pakistanu, kjer si srečen, če sploh imaš en par čevljev in nisi bos.

V Sloveniji pa se mi zdi, kot da vsak komaj napraska denar za svojo edino pištolo. Ko potem vidi kaj drugega, potem pljuva čez vse ostale pištole, da pri sebi opraviči, da je upravičeno dal celo mesečno plačo za svoj edini kos, kar koli že ima. Tako nekako mi tole izgleda. 

Če bi bili malo bolj bogata država, bi človek pač imel eno tako, eno drugačno, tako kot čevlje. In ko pride ven ena nova, ki izgleda zanimiva, jo enostavno sproba in če se mu dopade jo kupi, drugače pa reče: ne hvala in je zadovoljen s tistimi kosi, ki jih že ima.

Skratka, pogrešam bolj konstruktivno debato, utemeljeno na dejstvih...
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1 - od Bacekjon - 23-02-2016, 13:16

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)