Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 3.5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1
(30-10-2016, 13:57)NooB Napisal: Dvojna polmitev pri 9mm je čist možna, recimo z Lovex D32 ali VV N320 pri 145gr kroglah, enako velja ostale fine hitre smodnike...
9 major polnitve ne moreš primerjat, ker tam filaš bistveno bolj počasne smodnike in res da je volumensko polnitev precejšnja, še vedno ni dvojna polnitev zaradi narave smodnika...

Zdaj pa nazaj k temi, ki je v naslovu, z Rexom sem postrelil okrog 4000 nabojev in še vedno vse BP. Edino enkrat me je ekstraktor zezal, ker je bil popolnoma zapacan, sem očistil in spet veselo poka.

Ha Maks tud tvojega Rexsa ne moreš primirjat z ostalimi... :)) pištolo se ocenjuje tako kot jo kupiš, uzdržuješ po fabriških navodilih, uporabljaš isključno novo strelivo, ter veselo beležiš strele in vse ostalo kar se dogaja...

Zelo blizu temu je naš Ivan ki ima na cz 75 strelov blizu 40 jurjev res da so polnjeni ampak so v detajle in samo z losovo kroglo...on ve natančno in beležene vse lome, zastoje prav tako tudi sedaj na TS pridno vse beleži ali Janez isto nova TS beležen vsak strel, pištole take kot so prišle iz fabrike niti nikoli rastavljene ker za to ni potrebe... Hand
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1 - od jabolko - 30-10-2016, 19:32

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)