Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 3.5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1
(09-10-2018, 11:21)MarkB Napisal:
(09-10-2018, 10:50)kn3z007 Napisal: Sploh ne kompliciram. Meni je pomembna tudi ergonomija, konec koncev kupujem kos za 1.100€, ki bi ga rad uporabljal daljše obdobje. Za prvo pištolo si pač želim nek optimum, da ne bom po 2 mesecih prodajal, ker mi ne ustreza.

Če je pomembna samo zanesljivost, potem bo dober tudi G17, C10P ali XDM.

@ jabolko: to soboto žal ne morem, ker bom streljal v Ljubljani, saj želim pridobiti športni orožni list, se pa z veseljem udeležim prihodnjič, sploh če bo mogoče poprijeti za Alpho.

Info od Arexa, maj 2018... "Slovarms Divača. Prosim kontaktirajte gospoda Gregorja, 040126500."

V kolikor imas nabavno poklici in se probaj kaj vec zmenit. Drugace pa imajo drugi trgovci tudi Alpho na zalogi in se lahko dogovoris za kak termin na streliscu, za 50 susov ti verjetno noben ne bo kompliciral. A v vasem klubu je nima nihce?

Izpit se vam je ze koncal? Naceloma bi lahko tam tudi prosil, ce lahko z Alpho ustrelis par komadov. Itak moras tistih 15x tarco zadet, jo pac z Alpho. ;)

Drugace pa zelo lepo sede v roko, gumb za izmet nabojnika s palcem lahko dosegljiv (v primerjavi z Zero 1, to si tako lahko sam videl, na 'suho'), odsuna je bolj malo obvladljiv tudi za zacetnika.

Hvala.

ta odgovor sem pričakoval že na začetku. Uspešno sem opravil vse kar država zahteva od mene, sedaj je v rokah UE. Če ne bo kak zadržek, upam, da bom konec meseca že imel nabavno dovoljenje potem a se povežem z gospodom. Na izpitu pa smo streljali z XDM pištolami. Nisem vedel, da lahko izbiram :).
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1 - od kn3z007 - 09-10-2018, 13:51

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)