Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
@JRC
Moje osebno mnenje; ljudje se moramo zbrati okoli idej, ki predstavljajo naše lastne, oziroma vrednote, oziroma skupne vrednote, stremenja, cilje, itd. V organizaciji in elementih za katere se ta zavzema, mora vsak izmed članstva videti jasen lasten interes. V kolikor se ljudje zbirajo predvsem okoli posameznikov, se to običajno konča zelo klavrno, kar nam mnogokrat dokazuje politika. Ravno zaradi tega sem v preteklosti pisal predvsem o idejah.

V kolikor sem s svojim dosedanjim razmišljanjem pri posameznikih dosegel vsaj zametke razmišljanja o nekaterih vprašanjih in rešitvah, je prvi korak nedvomno dosežen, v primeru podpore ponujenim rešitvam, še toliko bolje.

Kar se tiče oseb na določenih mestih znotraj organizacije; pač odvisno za katero področje so najprimernejši, kakšen je njihov interes se aktivno vključiti v delovanje, ipd, predvsem pa je pomembno, da sledijo skupni viziji, ki je začrtana. V kolikor bi osebno imel posebne interese se potegovati za najbolj izpostavljena mesta v takšni organizaciji, potem bi skladno s tem tudi pisal. Načeloma jih nimam. Ne nazadnje, k skupnemu cilju se da pripomoči na več, kot le en način.
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od spe7 - 26-11-2015, 12:50
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od Iurium humanorum - 14-02-2017, 16:42



Uporabnikov, ki berejo to temo: 8 Gost(ov)