Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
(10-05-2017, 21:49)jabolko Napisal:
(10-05-2017, 16:35)Msslosar Napisal:
(10-05-2017, 15:16)JRC Napisal: Če mene vprašaš, je čisto vseeno kam (ali vsem) pošlješ.
Odgovora ne bo, učinka pa tudi ne.



Da ne bo učinka in odgovora mi je jasno.
Jasno mi je tudi, da vladi ni mar za državljane, še najmanj za strelce.
Vendar bodo vseeno izvedeli, kaj si jaz mislim o njih in njihovih odločitvah.

Sprašujem se pa večkrat tudi, na kakšen način so pridobili naziv raznih dr., mag. in ostalih nazivov.

Osebno bi me bilo sram, da odločam o stvareh, ki jih ne poznam.

Ja v šolo so hodili in se trudili...kaj si pa mislu Question drgač te pa podpiram, kar povej jim take rabmo Clap


Naša vlada je sprejela direktivo brez da bi preučila vsebino, ki kriminalcem, terostistom in zločincem ne preprečujejo dostop in uporabo orožja v kriminalne namene.

Več kot očitno je, da zakone sprejema samo in izključno zaradi tega, da je nekomu všečna in da izgleda, da pokorno potrjuje nesmiselne ukaze, ne glede na to, da deluje v škodo lastnim volilcem in otežuje posest zakonitim imetnikom orožja, ki niso problematični.

Na vlado bom poslal komentar še danes, sicer podobnega oz. enakega kot evropskim poslancem, nato pa se bom odločil ali ga bom posredoval na MNZ ministrici pa še komu.

Ko ga bom posredoval vladi, ga bom na Strelcu tudi objavil.

In ja vem, da ne bom dobil nobenega odgovora, kot tudi predhodno ne, ko sem komentar poslal evropskim poslancem.
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od spe7 - 26-11-2015, 12:50
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od Uporabnik 2013 - 11-05-2017, 08:42



Uporabnikov, ki berejo to temo: 18 Gost(ov)