Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ SHADOW 2
Letos marca bo na sejmu IWA predstavljena nova CZ pištola "CZ SHADOW 2". Na prvi pogled kombinacija zaklep in cevi pištole P-09 z jeklenim framom (ko malo bolj podrobno pogledaš, je nadgrajen samo dizajn prvotne shadowke).
Glede na to, kar so zapisali so s to pištolo popravili rezultate v IPSC disciplinah.

Priponke Male slike

Odgovori
CZ je prenovil spletno stran...

http://www.czub.cz/en/produkty/pistole.html
Odgovori
A greš kar takoj al malo kasneje k okulistu po očala

[Image: CZ_P-09_3D2-600.jpg]
Odgovori
(24-02-2016, 00:03)mr.T Napisal: A greš kar takoj al malo kasneje k okulistu po očala od kje je tebi slajd in cev od P-9 ,tud povnjali niso P-9 , zgleda kot da so obstoječo 'šhadow' so malo dodela.

[Image: CZ_P-09_3D2-600.jpg]

Sem že dal očala gor Smile

Daj še ti.
Odgovori
(23-02-2016, 23:50)95krogov Napisal: CZ je prenovil spletno stran...

http://www.czub.cz/en/produkty/pistole.html

Ja so nekaj prenovil...ampak bolj tko kot da bi pri stari škodi blatnke pa havbo menjal...zadaj je pa isto kot prej Smile
Odgovori
Sam lepa pa je za popizdit Smile
Odgovori
Mene bolj zanima, kako bo za repetirat, ker CZ že ima itak nizek zaklep, zdaj pa je še pobran pod kotom.... Pustimo se presenetit....
Odgovori
(24-02-2016, 09:56)NooB Napisal: Mene bolj zanima, kako bo za repetirat, ker CZ že ima itak nizek zaklep, zdaj pa je še pobran pod kotom.... Pustimo se presenetit....

tahrapave rokavice gor...
Odgovori
Je že kaj novega glede Shadow 2? 

Jo je kdo na IWI prijel v roke in dobil kakšen vtis? 

Se mogoče že ve kakšna bo pri nas cena in kdaj bo dobavljiva?
Odgovori
Pištola je precej spremenjena in cev so podaljšali na 120mm. Maloprodajna priporočena cena bo 1200 eur, koliko bo pa v resnici bo pa treba počakat, da pride na police.... Pride pa baje šele konec poletja/ jeseni, čeprav nekaj srečnežev jo dobi prej... Aja pa naročil imajo že ogromno, pripravite se na čakalno vrsto....
Odgovori
Sem kameradu čist pokvaril dan in IWO, ko sem mu povedal, da je nova shadowka pretežka za naše tekme Mrgreen  ...

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
Shadow 2 zelo lepo sede v roke tudi vizuelno je lepši, kot predhodnik tudi proženje na SA je dobro samo, ko pa sem primerjal proženje na DA in proženje pri Stock II Extreme pa vsaj zame še veliko zaostaja za Tanfoglio. Pa tudi sicer sem mnenja, da sta tako Stock III Extreme in Stock II Exstreme boljši pištoli z boljšimi Lothar Waltherovimi cevmi, kot jih ima CZ. Ima pa Shadow 2 manj zračnosti med zaklepom in vodili, kot Tanfogliji.
Odgovori
Predstavitev z Iwe

Odgovori
(10-03-2016, 16:53)goldi Napisal: Shadow 2 zelo lepo sede v roke tudi vizuelno je lepši, kot predhodnik tudi proženje na SA je dobro samo, ko pa sem primerjal proženje na DA in proženje pri Stock II Extreme pa vsaj zame še veliko zaostaja za Tanfoglio. Pa tudi sicer sem mnenja, da sta tako Stock III Extreme in Stock II Exstreme boljši pištoli z boljšimi Lothar Waltherovimi cevmi, kot jih ima CZ. Ima pa Shadow 2 manj zračnosti med zaklepom in vodili, kot Tanfogliji.

Sam goldi si pa res biser. Primerjaš standardno pištolo z Extreme. Primerjaj Stock II in Shadow II bo bolj realno. Ta Extreme dodatek je tam z razlogom in bi bilo čudno, če bi neka serijska pištola imela boljše proženje po tem ko zapraviš nekaj 100 € za tuning kit za Tanfoglio.
Odgovori
Ali je znanega že kaj veš o novi shadowki? Kdaj bo za dobiti v slo? Cena Question
Odgovori
O šedovki je bolj ali manj znano vse zdaj ko je uradno bila tudi predstavljena. Edino kar še ni znano kdaj in po koliko se jo bo dalo dobiti pri nas.
Odgovori
Na Češkem je cena 1035 in 1300 eur. Dražja pride s 5 okvirji in razervnim slide stopom, če je pa še kaj druzga zraven pa ne vem....
Odgovori
Citat: razervnim slide stopom

Smile :Lol :Smile
Odgovori
Sem jo šlatal na IWI in je treba povedat, da se repetira odlično, ker ima globlje zareze na zaklepu, ne glede na to, da je porezkan pod kotom.
Odgovori
(29-03-2016, 22:18)Inženir Napisal: Ali je znanega že kaj veš o novi shadowki? Kdaj bo za dobiti v slo? Cena Question

zadnji kaliber...

Priponke Male slike

Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)