Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prva precizna puška za streljanje od 100 do 300m
(27-01-2018, 14:42)jabolko Napisal:
(27-01-2018, 09:46)CargoX.io Napisal:
(27-01-2018, 09:04)Ronzi83 Napisal: In ga tudi ne bo še en čas, ker naši prodajalci poznajo samo 223, 308 in 7,62x39

Poslano z mojega WAS-LX1 z uporabo Tapatalk

Vidim. Kako sploh lahko prodajajo nekaj za kar nimajo streliva. Kot da prodajaš avto na elektriko pa ni ene polnilnice nikjer :)
Skratka, če to bere kakšen trgovec, prosim če lahko naročite. Vzamem 500 kosov streliva :)

Cargo spet pametuješ...a ni čist samoumnevno, da si kupiš komponente in strelivo napolniš, prilagodiš in iz njega potegneš več kot iz fabriških nabojev, če si kupiš puško v naboju ki ga pri nas ni dobiti.

Če ti pa to kot vidim ne sede pa na UE po nabavno za nakup streliva v tujini in problem rešen Hand
Fantje - ZAČETNIK SEM :)
Toliko so me pa naučili - da polniš sam potrebuješ tečaj - na katerega lahko greš ko imaš orožni list - katerega lahko dobiš ko si bil na vsaj treh tekmah. Do takrat imaš (imam) le dovoljenje za posest, ki pa ne dovoljuje polnjenja... Ja, ko spoznam koga da bi mi lahko napolnil bom seveda z veseljem izkoristil, a če se ne motim je tudi to nezakonito - polniš lahko namreč le zase.
Ne vem pa kako je to pametovanje... Pač povejte, da ste večina sami asi in vas motijo vsi ki gredo po vaših stopinjah izpred n let.
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: Prva precizna puška za streljanje od 100 do 300m - od CargoX.io - 27-01-2018, 21:08

Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)