Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FN 509
Zdravo!

Zanima me če že obstaja kakšna tema za to pištolo?

l.p.

p.s. sem probal search ampak nisem nič našel
Odgovori
Pozanimal sem se pri zastopniku za FN Arex d.o.o. za dobavo orožja, in sem dobil odgovor da pištola FN 509 ni dobavljiva za civilni trg... 
V ameriki je enak model pištole na voljo povsod.

Čemu razlika? Zakaj pištola ni dobavljiva?

Če kdo pozna zadeve bi prosil za obrazložitev.

Hvala
Odgovori
(13-03-2018, 18:44)jackqb Napisal: Pozanimal sem se pri zastopniku za FN Arex d.o.o. za dobavo orožja, in sem dobil odgovor da pištola FN 509 ni dobavljiva za civilni trg... 

Hvala
 Politika podjetja FN Herstal je, da ne ponuja svojih izdelkov v EU na civilnem trgu. V ameriki je FN USA in samo oni ponujajo izdelke na civilnem trgu.
Odgovori
(14-03-2018, 11:49)RECONtactical Napisal:
(13-03-2018, 18:44)jackqb Napisal: Pozanimal sem se pri zastopniku za FN Arex d.o.o. za dobavo orožja, in sem dobil odgovor da pištola FN 509 ni dobavljiva za civilni trg... 

Hvala
 Politika podjetja FN Herstal je, da ne ponuja svojih izdelkov v EU na civilnem trgu. V ameriki je FN USA in samo oni ponujajo izdelke na civilnem trgu.
Belgijska ekipa vojaskih snajperjev je imena lani v Bzencu FN pistole. Glede na to ker sem drzal v rokah ni bilo videti nobenega presezka nad civilnimi kosi, prej obratno...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Odgovori
Sepravi se ne da dobiti pištol FN v Sloveniji... Ali obstaja drug način?
Odgovori
Seveda se da dobiti katerokoli FN pištolo v Sloveniji. Izvoziti jo moraš iz ZDA in uvoziti v Slovenijo. To lahko narediš sam preko izvoznika v ZDA ali preko katerega od trgovcev v Sloveniji, ki bo to naredil zate.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)