Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bzenec , CZ Long range (sniper) course
#1
Živjo, 

a gre kdo z mano v Bzenec (CZ) od 17-18.5 ? Bo dokaj individualno vse o long range/sniper strelanju. Prvi dan bo celi dan več ali manj teorija, računanja itd. Drugi dan pa range day tam 800m. Prespi se na strelišču (taktično) hehe in se vzame z sabo šotor, žar in akcija. Jaz grem z mojo CTR 6.5 creed. Cena znaša 390€ tečaja. Potne stroške si podelimo in to je to. 

Curse bo v CZ, GER in pa ENG (izjema tokrat). Navadno je samo v cz in ger 


Lp
Odgovori
#2
Ronzi83, prepričan sem, da vse te informacije dobiš pri naših LR-jih, za precej nižjo ceno, mogoče bi bil kdo celo pripravljen prejeti plačilo v tekočem stanju.
Razen če se ti gre za taborjenje ob gveru...

Odgovori
#3
Jaz sem tudi izrazil željo po tovrstnem izobraževanju. Sicer primarno za ligo PP22, ampak vzporednic je verjetno veliko.
Vsak ti je lahko učitelj; lahko kot svetel vzor, ali kot zastrašujoč primer.
Znanje je orodje, ki ne tehta nič. 
Odgovori
#4
Šimek, nimaš čisto prav...po moje je Ronzi naredil kar dobro potezo. Tale trening na Bzencu je na dobrem glasu, veliko se bo naučil, vse skup za ceno par škatel municije.
Še bolj pohvalno, poba je zmaknil rit in nekaj naredil zato da se nauči. Potni stroški do Bzenca so dober tank dizla, pa kilikor popiješ v lokalni pivovarni. 
Skratka, zelo dobro za tistega, ki bi želel napredovati na začetku.
Odgovori
#5
Bzenec je glede long range streljanja omejen na streljanje v jarku kar pomeni ,da je vpliv vetra precej zmanjšan .

[Image: Bzenec-layout-1600x678.jpg]


Tečajev se tam odvija kar nekaj a glede na pot ,je pač smisleno predvesm za daljše kurse ,te vodi kolega Martin


Osnovni tečaj /vaja 1 dan cca 40 Eur
2 dnevni MK kurs cca 140 Eur
2 dnevni VK kurs cca 190 Eur

https://www.gtac.cz/kurzy/
Odgovori
#6
Kot je Kristian napisal , nekje je treba začet in to ni slabo porabljen denar , naši LR, B-Liga ,golaž xy je precejšna srovšna in večina niti nima želje ,da bi se kaj naučila ,raje se kurcajo kaj in kje ni fer ker ima kdo boljšo opremo. Potem se tu celo organizatorji kurčijo še neke bolane ideje kako so to snajper tekme totaln BS ,potem pa se palamudi z nasloni ,pa z opazovanjem. zdaj so v nemilost kamere etc. 

Bzenec je z svojo blizu nula nadmorsko , pa ptencialno veliko vetra in zelo fino mivko čist super ,da vidiš kaj je in kaj ni pomebno , predvsem se zelo hitro naleti na čisto praktične probleme ,ki jih pri obisku golaž tekem ne boš doživel v nekaj letih oz nikoli. Prav tako ker je prizorišeč tudi testni poligon lahko organizirajo marsikak scenarij. Odvisno od organizatorja.
Odgovori
#7
Zanimivo mr.t , jaz ne poznam nobenega drugega pač, kot Tomasa in temu primerno sem tudi se tako odločil. Če bi pri nas kdo ponujal in omogočal take tečaje bi z velikim veseljem se udeležil. Meni se samo gre, da znanje nadgradim in predvsem bi rad se bolj poglobil v taktični/lr , ker mi je top šport. Niti ni tako daleč od Slo, tako, da bo pomoje prav prijetno.
Odgovori
#8
(22-04-2018, 20:25)Hello everyone :-) Napisal: I would like to clarify few things ;-) Few of you are going to my GTac Long Range Seminars of Dynamic Precision shooting next month and also will come to some of my trainings.

It is necessary to say it has nothing common with anything done by Tomas. I dont want to be (or my GTac) somehow connected with his activities.
We both are different subjects. Thx for understanding.


About possibilities to shoot with me - regularly I have ADVANCED classes (lead in Czech only) and also SEMINARS (lead in English only). For this year i prepared four terms - they are mentioned on Seminar page here - https://www.gtac.cz/long-range-seminar/

First one is full and closed, second one has few places left, third and fourth are not full also.

The price for Seminar for everything inscribed in this page is 349EUR including 3 days, lunches, theory and a lot of guided shooting hours.

The trainings PRAKTIKA (45EUR per day, 5 shooting hours 9-14 oclock) were developed for shooters who attended my classes, seminars and I am aware of their capabilities, habbits, levels and they also know whot to do and mainly what NOT to do on my shooting hours.

What I want to tell - there is no problem for me if there will be some of foreign shooters on my PRAKTIKA hours ... I can put a lot of help, guidance and effort to let them really enjoy the day. But there are many rules to follow to have honest relationship and safe day on the range.

I have a lot of terms on the range and not all of them are full and I can also give the oportunity for special and individual trainings or seminars if there is an interest...

Nice to join you and I hope you will like my video from this weekend which was full of hard work and fun





Martin / http://www.GTac.cz
Odgovori
#9
https://eu-lrh.com/eu-lrh-school/
Odgovori
#10
Zanimivo, je kot sponzor celo tukaj (sport&defence) na temu cursu. Lahko, da imam jaz kaj posebnega :) vrjamem,da ne bi Tomas kar tako nabil ceno u tri dni. je pa bolj individualno z njim, saj to bo max 8 oseb. No, a gre kdo zdaj z mano, da pošlje vabilo.
Odgovori
#11
Dobr BR kolega Pavel iz sport defense je velik player v evropski sceni in je prisoten na kupu tekmovanj in kursov. Na takih kursih se tud stranke dobijo.

Drugače pa Bzenec svetovno ostaja najboljši bnag for the buck 100 eur na osebo pa full akcije pa še helikopter shooting.
Naša finska kolega Sami in Matti kot vedno prva z fotkami in videi

[Image: 31172241_10156230177051250_7818926256572...e=5B530ABA]

[Image: 31300753_10156233872311250_7290360896495...e=5B96611C]

https://www.instagram.com/p/Bh_35o9ALxj/
Odgovori
#12
Ena zanimivost med tem ko sta finca za evropske tekme prešaltala na manjše kalibre ker z .338 nista imela za burek ,(medtem ,ko so na daljših finskih tekmah še vedno hara z .338LM) se je pri nasih taktikulcih folku čisto odpililo in je prišlo do prave manije na .338LM taktikal puške kar je po svoje čist hecno glede ne to ,da nihče ne gre na kak res ornk long rnge kot Finnsniper kejr je res potrebno imet kaj takega ali še bolj razantnega.

No ja pa sej strelci so redko racionalni  Mrgreen
Odgovori
#13
(25-04-2018, 21:16)Ronzi83 Napisal: Zanimivo, je kot sponzor celo tukaj (sport&defence) na temu cursu. Lahko, da imam jaz kaj posebnega :) vrjamem,da ne bi Tomas kar tako nabil ceno u tri dni. je pa bolj individualno z njim, saj to bo max 8 oseb. No, a gre kdo zdaj z mano, da pošlje vabilo.

Individual approach is necessary no doubt...

Thats why I split my students into squads consists of 7 shooters max which rotates on ranges (300m barricade shooting, 600m dynamic shooting, 800m prone shooting). Day schedule is 7-15 no pause shooting / practicing and than few hours of additional program till grill is ready :D
Odgovori
#14
Zdravo,

Mene ful zanima tale Bzenec, ker sem pred kratkim začel pokat s puško mam pa par vprašanj:

- Kolk morš bit podkovan vnaprej za tole stvar (jaz sm bil do zdj na ene 5ih streljanjih dalših od 100 - najdalši zadet strel 600 m). Nimam pa nobene vojaške osnove - al pa kšnga tactical znanja

- Kaj rabiš od opreme (mam  308 pa gor Sightrona z tankim križem - bolj za preciznaka namenjen

Lp
Odgovori
#15
Naši iz Bzneca.

Tudi tokrat se je zgodil kak 'strojelom' 

[Image: 31284064_10216044033031603_7934033269891...e=5B697C59]
Odgovori
#16
Kje ste se pa oblekli ? Lepe fotke
Odgovori
#17
Takega streljanja bo kar nekaj
[Image: 31648720_2090553917868309_90363620096663...e=5B8A31D1]
Odgovori
#18
I am glad you like it ;-) 

If somebody wants to register visit www.GTac.cz/long-range-seminar

There are some free slots in June Seminar

Now i am heading back from the range to work on bideos and updates taken this wonderfull week

Martin
Odgovori
#19
Zgleda, da ni pogumnih. Virtualno je vedno najlepše ;)
Odgovori
#20
Sej bi jih tud velik taktikul streljal z RP.. ko delamo teame za tekme pa ni junakov.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)