Ocena teme:
  • 3 Glas(ov) - 3.33 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Javna obravnava Zakona o spremembah in dopolnitvah Zakona o orožju
(27-12-2018, 10:35)Marks Napisal: gaber pač želi svobodno in pravno državo, kar je tudi edini smisel civilizacije. sploh v 2019 letu ki bliskovito prihaja.

kdor tega ne vidi je pač vzgojen za tlačana za kolešček v mehanizmu tiranije in oligarhije. cca 95% slovencev.

Se bi strinjal s tabo glede tega zapisanega zgoraj (za % nevem številke, ampak je sigurno visoka), z ostalim ki pa nisem citiral si pa nekam zalutal... je Kristjan lepo povedal.

Jaz hočem državo kjer bom lahko svoboden, trenutno Slovenije ne vidim kot take...

V tem primeru imel kakršno koli orožje za osebno uporabo, tudi za nošenje če tako jaz želim ne pa da mi nek birokrat pove kaj jaz ne smem počet in kaj lahko počnem....

Naš ustavni sodnik ddr. Jaklič na spodnjem posnetku lepo razloži zakaj Slovenija ni to kar bi morala biti.. svobodna in pravna država...

https://youtu.be/F8e2ppvMLqU

Mislim, da če bom hotel živeti v taki državi se bom moral preseliti ali pa se bodo morale stvari začeti spreminjati na bolje.
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: Javna obravnava Zakona o spremembah in dopolnitvah Zakona o orožju - od Uporabnik 3804 - 29-12-2018, 01:56

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)