Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STRELSKO DRUŠTVO VREMŠČICA VREMSKI BRITOF
živjo

če kdo kaj ve o tem društvu oz. če je kdo tukaj,ki je pri njih bi prosil za informacije glede streljanja z zračno puško
najbolj me zanima kje imajo strelišče

hvala 
l.p.
Odgovori
Klikni na sd Vremščica... Wink
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
Lahko ti povem kaj več. Poznam. Samo zdaj sem na smučanju

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Odgovori
(18-01-2019, 08:56)Ronzi83 Napisal: Lahko ti povem kaj več. Poznam. Samo zdaj sem na smučanju

Oj,ma nisi ti iz okolice sežane,ali se motim...,če se ne alora častim pijačo če si za,rajši na 4 oči kako rečemo
Seveda če si za,javi ko se nasmučaš
L.p.
031235033
Primož
Odgovori
Ja, Povir med Divačo in Sežano. Ni panike, se čujemo drug teden. Lp

Odgovori
@alpi80
Če klikneš, ne dobiš dovolj informacij?
Naslednjo nedeljo ( 27.01. ) se bom na tej lokaciji spet "tekmovalno mučil", kot se mučim že vrsto let... Grin
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
(18-01-2019, 20:11)357 Napisal: @alpi80
Če klikneš, ne dobiš dovolj informacij?
Naslednjo nedeljo ( 27.01. ) se bom na tej lokaciji spet "tekmovalno mučil", kot se mučim že vrsto let... Grin

Nimam pojma kam naj kliknem...
Od njih sem dobil samo fb stran,nič drugega,tam pa je bolj malo informacij,na mobi pa se noben ne javi
l.p.
Odgovori
https://www.divaca.si/drustva/sportna_dr...F%3C/b%3E/
Odgovori
357 
hvala,ma ja to so formalne info,mene zanima,če se pri njih strelja z zračnini tipo slavija 320 in ne vem kaj bi še našteval,standard lahko samo gledam od daleč
in seveda kje imajo strelišče
vseeno hvala
l.p.
Odgovori
Strelišče je na napisanem naslovu (Famlje), e-naslov je tudi napisan, telefonska št. pripada tajniku društva ( njegovo ime je D.G. in  je tudi napisano ). Kdaj so treningi je napisano...
Omenjena puška je verjetno starejši model in se uvršča med serijsko orožje, s katerim lahko streljaš na vsakem zračnem strelišču v pripadajoče tarče (R-8). Na tem strelišču imajo tudi elektronske tarče.
Odgovori
(19-01-2019, 20:31)357 Napisal: Strelišče je na napisanem naslovu (Famlje), e-naslov je tudi napisan, telefonska št. pripada tajniku društva ( njegovo ime je D.G. in  je tudi napisano ). Kdaj so treningi je napisano...
Omenjena puška je verjetno starejši model in se uvršča med serijsko orožje, s katerim lahko streljaš na vsakem zračnem strelišču v pripadajoče tarče (R-8). Na tem strelišču imajo tudi elektronske tarče.

alpi...če se boš po vseh teh info še oglasu, da te še kaj zanima pol strelstvo res ni zate Lol Hand
Odgovori
Drool Drool Drool     Minigun

prav...
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)