Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo
Berem prispevke posameznih dolgoletnih uporabnikov tega foruma pa se mi v ozadju porajajo različne misli.
Kot so ali smo res prišli do te točke, da merimo, kdo ima večji "kurac"? 
Zakaj posamezniki napadajo odločitve drugih glede nakupa določenih kalibrov?
Mislim!!!!
Kako bi bilo, če bi čisto vsi vozili rdeče Renault Cliote 0.9 ccm3 75 konjev?
V svojih 40 letih obstoja na tem svetu sem spoznal, da ljudi oblikujejo izkušnje pridobljene z bivanjem na tem svetu. Vsakdo je podvržen drugačnim dražljajem ter okolici. Vsakdo se odloča na podlagi življenskih izkušenj kaj bo počel v zivljenju in kako bo zapravljal svoj težko ali u izzy zaslužen denar. Kdo daje pravico nekomu, obsojati dehanja drugih?
Če se nekdo odloči kupiti orožje in strelivo za doseganje 0,5 MOA na 100m ali 200m nekdo pa bo zadovoljen z 1MOA, kako lahko nelateri tako nespodobno predvidevajo, da je cilj vseh strelcev enak?
Močno dvomim, da so vsi športni strelci v strelstvu samo zato, da bi dosegaki kaj se da dobre strelske rezultate. 
Veliko verjetneje je, da kupijo nek kos orožja ker jim je všeč zaradi takšnih ali drugačnih razlogov.
Potem tukaj beremo komentarje 4-5 osebkov, ki pljuvajo po določenem kalibrubin hvalijo tisto kar vsak normalno razgledan strelec ve, da je top.
Bom malo vulgaren.
Poserjem se na 223, 6,5 itd, če imam zmožnosti kupiti 50 BGM in biti na ustreznem tekmovanju bigest bad ass z strelivom po moji lastni izbiri...
No mogoče po zadnjem prebranem stavku nekateri dojamete kam pes taco moli.
Nismo vsi športni strelci v tem zosu zaradi doseganja: 0,3 MOA na 100m.
Prav tsko ne vozim nek normalen avto z 200 konji ampak V8 mrcino z okoli 600 konji.
Prav tako si posamezniki izberemo med: Yamaho, Hondo, Suzukijem, Kawasakijem, BMW-jem ali Ducatijem tisto kar nam je všeč in ne tisto kar kvazi strokovnjaki nabijajo, da je najboljša izbira.

Prispevek napisan z strani.
24inch HB SS 308 win uporabnika.
Ki strelja za svoj užitek in ne za dokazovanje, kdo ima večji kurac.
Za mene osebno je vsako strelno udejstvovanje, tekma z samim seboj. Eliminacija vseh možnih pomankljivosti ter napak za doseganje čim boljšega možnega rezultata. Seveda z orodjem, ki mi je na voljo. In če sem sam vložil v nek kos 3k€, mi zdrav razum govori, da nekdo drug tega ne more in si bo kupil nekaj kar mu osebne finance omogočajo.
Zaradi tega ga ne bom obsojal ali blatil in pametoval ja moral bi kupiti Finski, Švicarski gver...
?
Nekje sem prebral. Vem, da nič ne vem. ?
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo - od J.S.Archer - 09-06-2019, 19:08

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)