Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo
(10-06-2019, 10:02)Mato Napisal: Men gre pa na živce ker vsako kolikor toliko resno debato uniči nekdo s travmami in nizko samopodobo ali z bedastimi izjavami, ki kažejo da je falil bistvo za kilometer ali pa ker se čuti ogroženega ker povezuje debato o razliki med "lambotom in fičkom" kot debato, ki pomeni, da mora imeti "lambota".

Skratka in short:

- KUPITE KAR HOČETE ALI PA NOČETE KOGA BRIGA
- tehnična debata je tehnična debata in ne shopping guide
- če kdo želi s traktorjem na Grobnik (asfalt ne polje zraven) ali pa s Ferrarijem v vinograd naj gre ampak ko ga nekdo vidi in mu reče da je butec naj ne bo presenečen in užaljen
- forum je zbirališče xy person in xy*2 mnenj fucking grow a pair!

In da .260mir, 6.5Creedmuri  so boljši v kompletno vseh parametrih od .308mim skoraj se ne morem v letu 2019 spomnit ene stvari, ki govori v prid slednjemu. Edino morda izziv da s .308 narediš razultat v vetru v smislu "golf hendikepa".

Seveda so boljši ampak naslov teme je kaj bi se boljše prodajalo to je pa še zmeri 308...eni imamo puško pač zase in tu ni pomembno kateri naboj je
Sam sem z mojim 7,62 X 39 izjemno zadovoljen, zakaj zato ker pač za ta naboj velja da je katastrofa  za grupo naredit kar je res in meni je to iziv, puška mi meče konstantno v zavidljivo par centimetrsko grupo, z domačimi kroglami kar je v primerjavi z fabriškimi naboji ki letijo v 15+ izjemno in to je to mi prav dol visi vaše nabijanje, ki ga po drugi strani seveda pozdravljam Hand  Clap
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo - od jabolko - 10-06-2019, 10:51

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)