Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo
pa pojdimo. mislim da se prevec zgledujete po "6.5  guys" polno opreme in najnovejsih gluposti ko prigejo na tekmo pa ta in ta izgovor zakaj ni slo vse po planih saj imamo 6.5 in bi midva morala zmagat.tudi kristjan je padel na njihove fore najprej 308 ,potem 6.5, potem 223 trainer, potem 22 trainer SI SAMO CLOVEK IN ZATO TI OPROSTIM .  sam sledim strelstvu ene 20 let in veste koliko razlicnih vrst orozja in super duper nabojev se je pojavilo v tem casu?  bolj je pomenbno koliko jih je potonilo v pozabo in jih sedaj gledam na forgoten weapons . vsake par let se pojavi nekaj kar izstopi iz mnozice in tedaj je vse slabo samo ta tadeva je oh in ah .....itd. dokler ne pride do novega oh in aha...itd. vmes pa nisem opazil pomanjkanja 308win na policah .sem pa opazil dobesedno prosenje na kolenih naj vsaj eden trgovec nabavi 6.5 naboje in cudenje kako je mozno da je kupil pusko in da nobena trgovina nima nabojev tudi tista ki mu je pusko prodala.  to je bilo napisano pred manj kot enim letom na forumu. zato bi prosil da nehate srat in pustite da ima vsako tele svoje veselje tako kot ga jaz imam z mojo 308win in tudi ce bi jutri kupoval bi zopet kupil 308win.PUSTITE NAM NASE VESELJE IN NAS 308 WIN. VIVA LA REVOLUCION VIVA 308WIN
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo - od jagdsport - 14-06-2019, 18:29

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)