Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo
(17-06-2019, 15:41)jabolko Napisal:
(17-06-2019, 14:13)Barbapapa Napisal: Nekaterim kljub lepi hoji in trdnemu koraku spodrsne na bananinem olupku...drugim pa na lastnem egu. Ampak v nasprotnem bi bil tale forum (še bolj) dolgočasen.

Ma Barbič po moje je Kristian  malo zaljubljen v 6,5 credmor malo je pa pod vplivom Misteraša ki sicer neki ve ne zna pa streljat in je pol ko ni argumentirano uspel prepričat J.S.Archerja in je ta klub vsemu kupil 308 pač bil malo užaljen slednjega imenoval v kontekstu  bumbar seveda koj kontra reakcija v obliki minusa  Think Bow

Tukaj gre za časovno in tudi za vsebinsko neskladje:  užaljeni tristoosmaš je ŽE imel 308 puško, ko je prebral poste, kjer je bilo obrazloženo, zakaj so za športno strelstvo na 300+ metrov (sploh kadar malo pihlja) boljši 6,5x kalibri od "good old" 308-ke.  Sklepam, da je malo egocentričen, ker je sklepal, da čisto tehnične obrazložitve o kalibrih letijo direktno na njega osebno, da kritizirajo njegov pretekli nakup 308-ke, zato taka čustvena reakcija.   
Je pa res, da imamo po ustavi svobodo govora in izražanja (z omejitvijo sovražnega govora), zato so tudi taki čustveni izlivi še dovoljeni na tem forumu.  Še več, prav zabavni so, obenem pa tudi veš, da z nekaterimi normalna debata o čisto tehničnih zadevah ni možna. 
Kristijanu in mr.T-ju sem za njun trud in potrpljenje pritisnil 2 plusa, da bosta še naprej razdajala svoje znanje na tem forumu, z onim drugim se pa raje ne bi ukvarjal, se mi ne zdi vredno.  
...  my 2 c
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo - od Robert91922 - 18-06-2019, 13:48

Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)