Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo
(15-07-2019, 16:36)tifi Napisal: To je problem da mi doben ni čisto nič dokazal. Razen posmehovanja in arogantnosti nisem prejel nobenega koristnega odgovora. In ne, nisem ožaljen, ni se mi za prerekati z ljudmi, ki nimajo kaj boljšega za delat. Lahko pa mi pokažeš kdo mi je v kakršnem koli odgovoru kar koli dokazal. V bistvu je iz vseh odgovorov vidno samo to, da sem z resnico nekomu stopil na rep in nehote ožalil marsi kateri ego. Tvoj originalen post za puško do 300m je bil zelo dober, dokler nisem poklical v klub kjer streljajo do 300m in so mi rekli, da če ne dam za opremo minimalno 4000 eur, nebom nikoli konkurenčen. Ko sem omenil to kar si napisal ti, so mi to takoj odsvetovali in rekli da je to samo zapravljanje denarja in naj raje šparam in kupim kakor je treba. Naj bo kar bo, grem balinat ali kanuje vozit. Jaz pa si bom tisto opremo že nakupil. Itak pa vem da bom s tem postom sprožil cel plaz jokic :)

Ne vem če si hotel odgovor v smislu kupi nekaj za 1000Eur in boš konkurenčen  ,tega ne boš dočakal. Na tekmah preciznega strelstva kjer se strelja z naslona in v glavnem 100-300m občasno 500m zmaguje večinoma oprema. Tako da nasvet o opremi za  4000 Eur ni toliko mimo. Tud v v relativno poceni kominaciji sabatti ,sightron z poceni naslonom si blizu 3000Eur dodaš še opremo za reloading in nekaj surovin pa si hitro še ob ene 500-600Eur. Kristianov članek puška za 100-300m ni bila mišljena za zmagovat(biti konkurenčen) na tekmah preciznega strelstva ampak poceni kombincaija za začetnika da nabere nekaj izkušenj predno zabrede globje in se odloči kaj bi streljal . 
Cena opreme ni samo puška. In tudi 4000Eur ne kupi kak pretirano visok rang opreme na golaž tekmah se redno vidi kombinacije blizu 10.000 Eur 
Taktikal je lahko cenejši če se ga prov lotiš, naš Admin uporabja fabrški savage in fiksn daljnogled 10x a je treba pa več pri sebi naredit in ven na tekme hodit.A tudi tu ni zgorne meje ceni opreme samo optike zdaj lahko koštajo preko 3000Eur in na žalost optike pod 1000Eur niso zelo zanesljive 
In čeprav bi vsi radi slišal ,da je draga/dobra oprema samo neko preseravanje ni čisto tako dobra oprema prinaša prednosti ponekod zelo velike ,drugje manjše.
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: puška 6.5 Creedmoor vs 308 win - kaj bi se bolje prodajalo - od mr.T - 15-07-2019, 18:10



Uporabnikov, ki berejo to temo: 3 Gost(ov)