Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vodič: vojaške in taktične hlače
(31-03-2019, 14:08)dex Napisal: Mene pa zanima ali se pri vas v trgovini da kupit tudi kakšen kos blaga za Helixon-Tex taktične hlače? Imam Helikon-Tex UTP s katerimi sem zelo zadovoljen, super funkcionalnost in vse, samo imam občutek, da se bodo v razkoraku relativno hitro pregulile.. Se da dobit kakšen košček materiala, da dam šivilji prišit eno dodatno fliko za ojačitev na tisto mesto?

Joj, smo jih že spraševali, ampak žal ne moremo dobiti. Je pa dosti univerzalno blago, bi se moralo dobiti. Svet metraže je imel včasih od Klopmana blago, če se ne motim, Šiviljstvo Lipovec ga ima 100%. Problem je samo barva - črna, kaki itd. so dosti univerzalne, kak coyote je pa takoj problem. V najslabšem primeru pa fliko na notranjo stran. ;)

(31-03-2019, 23:28)Sherman Napisal:
(30-03-2019, 20:14)zan89 Napisal: Meni se bolj psotavlja vprašanje zakaj bi nekdo od nas tu, ki se ne gre tekem kjer se plazijo po tleh, skrivajo v grmovju ali pa streljajo med objekti, sploh potreboval takšne hlače. Pri nas se ne potrebujem skrivat pred nikomur da me ne opazi ali zadane, kvečjemu je bolje da te opazi. Na tekmah ponavadi ležiš na podlogi in to je to.. to je bolj nek modni imidž ki se ga grejo/mo.

Danes se nam (pre)pogosto poraja vprašanje: "Zakaj potrebuješ xyz?" "Ne potrebujem, ampak hočem" je pravi odgovor. In nič ni narobe s tem. Če komu pašejo vojaške hlače, pa naj jih nosi, nikomur ne škodi.

Žebljico na glavico! Clap Ob tem "hočem" se vedno spomnim na 5.11 taktični kilt hehe. :2guns:
PERUNIKA
Tel.: 051 647 275
E-mail: info@perunika.org
https://perunika.org

Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: Vodič: vojaške in taktične hlače - od Svantevit - 05-04-2019, 16:26

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)