Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0.22 strelivo za precizno streljanje
Zdravo

Vprašanje....katera znamka mk streliva je najbolj primerna za preciznjaka za mk polavtomatko? Razdalja tam do 100m. Dosedaj sem uporabljal Blazerjevo strelivo...cenovno ugodno......niti ni bilo toliko slabo...vendar imam občutek da bi z izbiro "boljšega" na 100 metrov bil kak zadetek več..

Platka od 15 cm je na 100 metrov zacingljala vsakič.....dočim je bilo z 10 centimetrsko že več izzivov. Z 7 cm se mi zdi da je bilo pa vse bolj po sreči...

Ima kdo kako izkušnjo s tem? Predlog...

lp
Odgovori
...poglej si kaj uporabljamo na PP22  (imaš napisano v rezultatih za vsakega strelca).
kakor vem pa vsekakor počasnejšo kot CCI Blazer.
Znanje je orodje, ki ne tehta nič. 
Odgovori
...težko boš našel to. vsaj jaz nisem, ker je večina slik (vse?) od Mr.T izginilo.
SK rifle match, Eley sport, torej za repetirno precizno.
Znanje je orodje, ki ne tehta nič. 
Odgovori
SK standard, 8cm plata zazvoni 10/10 na odprte merke. Pa sem analfabet na tem področju.
Odgovori
CCI standart velocity imam sam vec kot 5let, vcasih midas+. Imam pa Lapua Polar ce te zanima 5000kos naprodaj
Odgovori
verjetno čisto enako kot pri repetirkah; boljše strelivo bo boljše neslo. katero bo pa najboljše pa boš moral sam preverit za svojo puško.
meni je v ČZ 512 dobro delal Eley Tenex, po občutku boljše kot Lapua X-Act, ampak sem imel različne in stare lote Tenex-a tako da se nisem mogel spuščati v podrobnosti in loviti večje količine. drugi najboljši Eley je tudi cenovno ugoden, SK rifle match vsi hvalijo...
treba se je odločiti ali boš probal vse kar je na voljo ali samo boljše...
Odgovori
(14-05-2019, 20:56)Marks Napisal: verjetno čisto enako kot pri repetirkah; boljše strelivo bo boljše neslo. katero bo pa najboljše pa boš moral sam preverit za svojo puško.
meni je v ČZ 512 dobro delal Eley Tenex, po občutku boljše kot Lapua X-Act, ampak sem imel različne in stare lote Tenex-a tako da se nisem mogel spuščati v podrobnosti in loviti večje količine. drugi najboljši Eley je tudi cenovno ugoden, SK rifle match vsi hvalijo...
treba se je odločiti ali boš probal vse kar je na voljo ali samo boljše...

Hvala vsem za namige....
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)