Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krajša analiza strelskega tekmovanja
(01-07-2019, 11:46)357 Napisal:
(01-07-2019, 10:49)romunov Napisal: ...Konec dneva bi lahko z dovolj podatki bolj premišljeno izbiral katerih tekem se udeležiti, da ne kasiraš vedno Mestke in Polajnarje, kjer itak nimamo šans. :)
Dilemo v tej smeri reši delitev tekmovanj ( tekmovalcev ) v prvo, drugo, tretjo,...ligo. Že po analizi ene tekme si ugotovil, da se lahko tekmovalce razdeli v tri skupine...Osnova v ligaškem tekmovanju pa naj bi bila oziroma bi morala biti, da tekmovalci višje lige ( prve ) ne smejo v eni sezoni nastopati v nižji ligi ( drugi, tretji,.. ).
Kost za ( strokovno ) obiranje? ;)

Nehajte z tem ker ne bo nikoli nič od tega...vsaka zveza deluje po svoje kar je prav...meni je všeč it povsod in tudi grem če se tekme pokrivajo izberem pač tisto ki mi nudi več in nikoli ne gledam kateri tekmovalec se udeleži katere tekme ker mi je popolnoma vseeno a tekmo zmagam al sem dvajseti moj strošek je isti.
Je pa logično da bom šel ustrelit 10 stage namesto 6 pa če je tekma še državno prvenstvo bom pač izbral to. In če imam prosto nedeljo po dvodnevnem cmarjenju v kamnolomu Griža se zapeljem na Rakek kjer se je Marjan potrudu in naredu lepo tekmo z tremi stage z tremi orožji in se imam fajn...brez analize. Hand
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: krajša analiza strelskega tekmovanja - od jabolko - 01-07-2019, 16:21

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)