Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OBVESTILO!
#1
V duhu razmer, ki trenutno vladajo Sloveniji smo se odločili, da za vse izdelke, ki jih lahko pošljemo po pošti #noammo #noweapons ponudimo brezplačno poštnino in dodatnih -10% popusta na vse brez izjeme.

 #stayathome #staysave #stayhealth#becausewecare


   
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

T: 01 7862 063 G: 041 760 654 G: 041 662 642 E: info@lovec-arms.com
W: lovec-arms.com F: facebook
Odgovori
#2
Škoda ker ravno v času objave prispevka trgovina ne deluje.

Drugič pred objavo take novice posodobite sistem in uredite vse potrebno. Marsikateri obiskovalec se po obisku trenutno nedelujoče spletne strani ne vrne nazaj.
Odgovori
#3
Jaz bi pa v duhu razmer rekel, da cim manj kupujte ce ni nekaj res nujnega, ker tud ta paket mora nekdo prit iskat in do stranke odpeljat...
Odgovori
#4
(14-03-2020, 16:58)rtx Napisal: Škoda ker ravno v času objave prispevka trgovina ne deluje.

Drugič pred objavo take novice posodobite sistem in uredite vse potrebno. Marsikateri obiskovalec se po obisku trenutno nedelujoče spletne strani ne vrne nazaj.
Lol. Sej jim pa stran sploh še nikoli ni delovala..
Pew pew!
Odgovori
#5
Jp, tisti We will be back soon je tam ze par let.. :) Ne razumem sicer zakaj potem sploh spletna stan ampak ok :)
Odgovori
#6
Facebok stran jim normalno deluje.

Ne deluje preko te povezave. Zakaj ne dela direktna  povezava, ve mogoče upravljalec portala.

Greš direkt s svojega profila, pa vse vidiš.
Odgovori
#7
Kaj pa tisti, ki nimamo in ne želimo uporabljati facebooka? Meni sploh ni jasno, da ena trgovina leta 2020 nima funkcionalne internetne strani z vidnimi cenami in zalogo.
Odgovori
#8
Zato ker je Matic tip k ti vse zrihta, poklices al pa gres v trgovino in poves kaj bi rad. Ni vse v netu.. osebne stike ste pozabl al kaj?
Men ima on oseben odnos tak kot ga pricakujes od trgovca oz. prjatla.
Odgovori
#9
To lahko potrdim. 

Pokličem. Povem kaj rabim. Dobim odgovor koliko stane in naročim, če je sprejemljivo.

Dvignem pa osebno, čeprav imam do Grosuplja čez 200 km iz Prekmurja.

Mene bolj motijo tiste spletne strani, ki oglašujejo kaj nimajo. Ponavadi je odgovor Lahko nabavijo. No. To verjetno lahko skoraj vsak, ki se s tem ukvarja.
Odgovori
#10
(15-03-2020, 00:28)Prekmurc Napisal: To lahko potrdim. 

Pokličem. Povem kaj rabim. Dobim odgovor koliko stane in naročim, če je sprejemljivo.

Dvignem pa osebno, čeprav imam do Grosuplja čez 200 km iz Prekmurja.

Mene bolj motijo tiste spletne strani, ki oglašujejo kaj nimajo. Ponavadi je odgovor Lahko nabavijo. No. To verjetno lahko skoraj vsak, ki se s tem ukvarja.
Torej identicno kot Lovec? Nima na zalogi ampak ko ga poklices in poves kaj bi, ti pove ceno in naroci. V bistvu je ta sistem brez spletne se slabsi. Drugje vsaj v naprej vidis kaj je mozno in kaka je cena, pa se odlocis.
Pew pew!
Odgovori
#11
Hvala za vse komentarje. Se strinjamo, spletno stran moramo urediti, predolgo se to že vleče in enostavno ni drugega za rečti kot to, da imate prav. Obljubimo da bomo intenzivno začeli z delom na tem in vas o tem tudi obvestili. Ne bo več dolgo, obljubimo.

Kar se tiče da nas lahko pokličete in vam zadevo pošljemo, če nimamo pa naročimo... Poglejte, težko je imeti VSE na zalogi, kar obstaja na svetu.. trudimo se imeti stvari ki jih potrebujete največ, vendar je to še vedno na tisoče različnih produktov. Težko bo zadovoljiti potrebe vsakega... ravno zato smo pa vzpostavili dokaj dobre povezave z našimi dobavitelji, da vam stvari, ki niso na zalogi lahko uredimo kar se le da hitro.

Naj omenim še to, da se kdaj zgodi, da se na kakšno stvar pozabi ali založi, za kar nam je izjemno žal in vedno, VEDNO poskušamo zadevo urediti tako, da bo stranka zadovoljna.

Trudimo se po najboljših močeh & obljubimo da bomo stvari še bolj optimizirali, da bodo zadeve delovale še bolj gladko in sodobno, kar se v letu 2020 spodobi.
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

T: 01 7862 063 G: 041 760 654 G: 041 662 642 E: info@lovec-arms.com
W: lovec-arms.com F: facebook
Odgovori
#12
Kdor pozna Matica dolga leta in pozna sistem njegovega dela mu nebo moteče (kot ste že nekateri napisali) poklicat se dogovorit in nabavit.
Do sedaj je vedno funkcioniralo brez težav. Zato imam za Matica vedno pohvalne odzive.
Osebno pa ne ločujem trgovin po dobrih, slabih ali neaktivnih spletnih straneh.
*** Fight or Flight ***
Odgovori
#13
(15-03-2020, 00:02)bob78 Napisal: Kaj pa tisti, ki nimamo in ne želimo uporabljati facebooka? Meni sploh ni jasno, da ena trgovina leta 2020 nima funkcionalne internetne strani z vidnimi cenami in zalogo.

To je pa tvoj problem...boš poklical a ne. Pray
Odgovori
#14
Ne bom, drugje bom kupil. Torej je problem trgovca. Jaz bom artikel že dobil.
Odgovori
#15
(15-03-2020, 17:38)bob78 Napisal: Ne bom, drugje bom kupil. Torej je problem trgovca. Jaz bom artikel že dobil.
Lahko napišem samo: škoda za tako odločitev. Snooty
Matic je res izredno korekten, nimam / nisem fejstbukov Mrgreen ,
pa sem kljub temu večkrat uspešno nabavil strelske rekvizite pri njem.

E-pošta in telefon sta zadoščala. Vsakič sem bil z nakupom zelo zadovoljen, 
Matic je dejansko vreden pohval, ki jih je dobil na tem forumu. Dance Clap Clap
Odgovori
#16
Jaz sem pri lovcu enkrat naročil robo, dobim obvestilo, da je roba prišla. Ko pridem tja prodajnik reče da mi ne more prodati ker roba še ni v sistemu. Ok, zrihtajte pošljite račun in potem še robo! Potem čez dva meseca nekdo kliče da lahko pridem iskat ??
Podobna zgodba ko so me dali na seznam za s&w m&p 15-22. dvakrat so me dali na seznam, vedno ko so imeli robo na zalogi nikoli nisem prejel klica.

Potem denar odnesem pač drugam!
Odgovori
#17
(15-03-2020, 17:38)bob78 Napisal: Ne bom, drugje bom kupil. Torej je problem trgovca. Jaz bom artikel že dobil.
Ja pol pa kupi drugje, ne jokat po forumu. Matic pa je itak zakon trgovc...redko kateri tak

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#18
Nihče nikjer ne joka. Verjamem, da je možakar čist fejs dec, a leta 2020 imeti trgovsko dejavnost nepodprto z internetno stranjo je enako, kot če bi se z vozom okoli vozil in skušal biti konkurenčen vozilom. Če pa funkcionira, pa sem vesel zanj in za vse vas telefonske kupce.
Odgovori
#19
(15-03-2020, 18:50)bob78 Napisal: Nihče nikjer ne joka. Verjamem, da je možakar čist fejs dec, a leta 2020 imeti trgovsko dejavnost nepodprto z internetno stranjo je enako, kot če bi se z vozom okoli vozil in skušal biti konkurenčen vozilom. Če pa funkcionira, pa sem vesel zanj in za vse vas telefonske kupce.
Isto je, če v letu 2020 nimaš Facebooka! Razz
Odgovori
#20
(15-03-2020, 18:54)turist Napisal:
(15-03-2020, 18:50)bob78 Napisal: Nihče nikjer ne joka. Verjamem, da je možakar čist fejs dec, a leta 2020 imeti trgovsko dejavnost nepodprto z internetno stranjo je enako, kot če bi se z vozom okoli vozil in skušal biti konkurenčen vozilom. Če pa funkcionira, pa sem vesel zanj in za vse vas telefonske kupce.
Isto je, če v letu 2020 nimaš Facebooka! Razz

Ni ni, on drgač razmišlja Pray
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)