Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelski incident izgovor za zaostritev zakonodaje?
"Me Napisal:Mogoče pa pokličem na "anonimno" številko policije in ga prijavim [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img]
Itak ima sigurno OL za (ne)varnost.

So zadeve, po katerih državni organi morajo ukrepati po uradni dolžnosti, prav tako poznamo institut samoprijave. Razen tega pa zopet ne razumem, zakaj novinarji ne prijavijo ogrožanja varnosti...

Ko sem leta 2001 vložil vlogo za legalizacijo Waltherja P38, me je referentka na UE vprašala odkod izvor pištole. Povedal sem ji, da gre za zapuščino pokojnega starega očeta, ki je umrl leta 1988. Navdušeno je vprašala, če je bil partizan... Povedal sem ji, da ta stari oče, po katerem je ostala Waltherica ni bil partizan, da pa je bil partizan drugi stari oče. Po tem ni bila več navdušena, temveč le le mrko prikimala.

Očitno je samoumevno in družbeno sprejemljivo, da razni prvorazredni partizani na črno hranijo svoje vojaške igrače, jih razkazujejo in/ali z njim grozijo, drugorazrednika pa ob zasegu črnega orožja razpnejo na medijsko in sodno razpelo. Prvorazredni lahko počnejo vse, drugorazredni pa lahko delajo le "pošteno"...
Odgovori

Prispevkov v tej temi
Strelski incident izgovor za zaostritev zakonodaje? - od - 08-11-2012, 15:34

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)