Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelski incident izgovor za zaostritev zakonodaje?
Uroš tako, sam si povedal živi in pusti živeti, ravno tu nastane moj problem z zionisti ker mi ne pustijo živeti ampak hočejo kontrolirati vsak aspekt mojega življenja z raznimi institucijami.
Zelo napačno si me ocenil z tem nacizmom ker mi to sploh ne diši ravno nasprotno zdi se mi da je Hitler bil samo odlično orodje za vzpostavitev ciljev zionistov in to je Izrael.
Ogromno judov je proti zionistom to ti je verjetno jasno. Ogromno pa jih čedalje bolj iz revolta podpira zioniste.

In zakaj si ljudje ne postavijo eno vprašanje in sicer: kako to da so čisto vsi narodi na svetu skozi zgodovino imeli težave z judi in jih manj ali več preganjali?
Je nekaj narobe z celim svetom ali z določenim številom pokvarjenih ljudi kateri izhajajo iz judovskega učenja?

Za razliko od tebe sem jaz prebral ne Mein kampf ampak Pentatevh in se grem stavit, da ti lahko takoj citiram tako ogabne in bolane citate kakšne verjetno še hitler ni pisal v svoji knjigi!

No če pa že greš tako daleč da me etiketiraš z antisemitom pol ti lahko povem, da sploh ne veš o čem govoriš ker, če bi bil antisemit bi bil kot prvo anti palestinec kajti današnji Judi so večinoma Khazarskega porekla iz Azije ali kot so se sami imenovali " the Serpent people" predlagam ti da se malo educiraš in prebereš knjigo judovskega avtorja Arthurja Koestlerja Trinajsto pleme, ki je kaj hitro po izzidu knjige umrl!
Nato pa si najdi Pentatevh in si ga preberi kjer jasno piše da si ti en navaden "Goyim" ti pa pol meni piši take, ko kritiziram tako skrajno fašistično ideologijo kot je zionizem, da sem antisemit seveda ker ti je hollywood opral glavco.
Jaz svojih zgodovinskih dejstev ne črpam iz fikcijskih filmov ampak knjig.
Odgovori


Prispevkov v tej temi
Strelski incident izgovor za zaostritev zakonodaje? - od - 09-02-2013, 21:51



Uporabnikov, ki berejo to temo: 4 Gost(ov)