Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 3.5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1
(09-10-2018, 13:51)kn3z007 Napisal: Hvala.

ta odgovor sem pričakoval že na začetku. Uspešno sem opravil vse kar država zahteva od mene, sedaj je v rokah UE. Če ne bo kak zadržek, upam, da bom konec meseca že imel nabavno dovoljenje potem a se povežem z gospodom. Na izpitu pa smo streljali z XDM pištolami. Nisem vedel, da lahko izbiram Smile.

Ce nisi nekih konkretnih pizdarij delal, ki so vkljucevale nasilje, bo ok.

Mogoce pa se kdo drug bere... vprasat tam ko se strelja ni greh, ce lahko s cem drugim probas. Sam sem imel zanimivo debato z gospodom iz komisije, ko so leteli metki v tarco. Wink
Odgovori
Eno vprašanje imam za lastnike rexa zero 1 (in tiste, ki so imeli možnost malo več streljat z rexom): Kako je pištola natančna na daljši razdalji (15m+)? Kakšno grupo naredi recimo na 25 m s strelivom, ki ni reloadano?
Odgovori
(22-11-2018, 17:56)komar Napisal: Eno vprašanje imam za lastnike rexa zero 1 (in tiste, ki so imeli možnost malo več streljat z rexom): Kako je pištola natančna na daljši razdalji (15m+)? Kakšno grupo naredi recimo na 25 m s strelivom, ki ni reloadano?

Primerljiva je z ostalimi oziroma, kar sem jo in jo še uporabljam občasno bi reku da celo malo v + odstopa...ampak se ti bo mogu javit kakšen špica preciznakar in podat verodostojno oceno. Hand
Odgovori
(22-11-2018, 20:47)jabolko Napisal: Primerljiva je z ostalimi oziroma, kar sem jo in jo še uporabljam občasno bi reku da celo malo v + odstopa...ampak se ti bo mogu javit kakšen špica preciznakar in podat verodostojno oceno. 
Hvala za odgovor. Mogoče lahko daš kakšno primerjavo s CZ 75 in/ali Glock 17?
Odgovori
(22-11-2018, 21:01)komar Napisal:
(22-11-2018, 20:47)jabolko Napisal: Primerljiva je z ostalimi oziroma, kar sem jo in jo še uporabljam občasno bi reku da celo malo v + odstopa...ampak se ti bo mogu javit kakšen špica preciznakar in podat verodostojno oceno. 
Hvala za odgovor. Mogoče lahko daš kakšno primerjavo s CZ 75 in/ali Glock 17?

Hm bi mogle bi vsaj nove ali z podobnim številom strelov...saj pravim dinamika, platke poperji tarče presenetljivo dobro. Clap
Odgovori
ravno sem v fazi kupovanja rexa zero 1.. nekako se glede na prebrano ne morem odločiti.. ampak za začetnike mislim, da bi morala zadostovat?
Odgovori
Jaz sem začel z njim in mi ni žal. Vsekakor pa pred nakupom poskusi ali ti ustreza!
Odgovori
Zacetnik... v prvi vrsti si kupi pistolo, ki ti lezi v roki oz. je ‘podaljsek’ le-te. Ce imas moznost z izbranimi kosi izstreli cim vec kosov streliva za primerjavo.
Odgovori
Zero1 je odlicna pistola. Ce zelis se bolj natancno pistolo, potem probaj REX Alpha. Gre za tekmovalno verzijo Zero1. Je ekstremno natancna.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)