Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 3.5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1
Joj, ste se razburili.
Bolj zanimivo vprasanje od tega, kako bom za Stagarms jaz uveljavljal garancijo, je po mojem vprasanje, ali Arex daje tudi v Sloveniji lifetime? V ZDA jo ocitno daje in kako bodo to kupci urejali, je tam jasno.
Odgovori
Glede na to, da ima REX nitrirano cev in zaklep je jasno zakaj dajejo takšno garancijo......kdor ne ve, kaj je nitriranje naj si prebere........

https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Nitriranje

Izdelava/obdelava je top, desigen prav tako, velik ročaj sede v moje xxl šape tako, da nimam nobenih pripomb! Razumem lastnike 226, da se težko sprijaznijo, da je klon na nivoju originala ali celo višje za nižjo ceno. To zna zadeti v živec in sprožiti pljuvalni mehanizem (ne samo pri nas, to sem opazil tudi na Sig forumu). še malo pa bom postal lastnik enega kosa..........o tem ni več nobenega dvoma.
Odgovori
Tukaj je treba tudi vedeti kaj pomeni garancija. Kot je nekdo opisal že zgoraj kaj ja in kaj ne je treba dodati še da to običajno ne velja za potrošni material. Torej za celotno drobovje to ne velja. Se pravi vzmeti ipd. To je potrošni material in se ga zamenja in se vedno obračuna.

Dvomim pa da Arex (govorim na pamet) daje lifetime tudi v Evropi, ker enostavno ne rabi ega počet. V ZDA pa je to nekaj brez česa skoraj ne moreš na tem trgu. Tam je zakonodaja popolnoma drugačna in pa tudi tržne "zakonitosti".

Malo preverite in boste hitro ugotovili, da veliko evropskih proizvajalcev v ZDA nudi popolnoma drugačne pogoje pri garanciji kot v Evropi.
Odgovori
Kam vse je že zašla ta tema.... zanimivo, da tukaj admini ne delajo splita.....

Kar se pa pištole tiče, ustreljenih že cca. 1600 kom in še vedno brez zastoja..... Namensko je nisem očistil že par treningov, na katerih sem streljal s svincem, nobenih težav....
Odgovori
Se pridružujem predhonemu komentarju.
Sem mislil, da sem odprl Avto.net ??!!!!
Sem pogledal še enkrat, pa sem bil na Strelcu....

Z Rexom plinkam redno, kurim stare zaloge Barnaula, nobenih zastojev po 1200 kosih,....
Res je, tako kot so opazili tudi drugi strelci, da je Rex trd za proženje, pa 6 " cev bi tudi bila bolja,...
Sem zadovoljen s pridobitvijo, samo trenirat je treba.

LP,
Jaka
Odgovori
(14-04-2016, 09:44)NooB Napisal: Kam vse je že zašla ta tema.... zanimivo, da tukaj admini ne delajo splita.....

Kar se pa pištole tiče, ustreljenih že cca. 1600 kom in še vedno brez zastoja..... Namensko je nisem očistil že par treningov, na katerih sem streljal s svincem, nobenih težav....

A si kaj delal na proženju mogoče ali imaš fabrško?
Odgovori
(14-04-2016, 11:30)Bobo Napisal:
(14-04-2016, 09:44)NooB Napisal: Kam vse je že zašla ta tema.... zanimivo, da tukaj admini ne delajo splita.....

Kar se pa pištole tiče, ustreljenih že cca. 1600 kom in še vedno brez zastoja..... Namensko je nisem očistil že par treningov, na katerih sem streljal s svincem, nobenih težav....

A si kaj delal na proženju mogoče ali imaš fabrško?

narobe si uprašal bobo...
a je v pištoli še kaj fabriškega bi bilo pravilno, sicer je vse fabriško samo ni serisko ...
Odgovori
Vse je fabriško samo ne iz trgovine, moja pištola služi nadaljnemu razvoju
Odgovori
No, to je pa dobra informacija.
Cakamo, torej na Rex Zero 2, MD.  (Po vzoru EGD  Whistle )
Odgovori
Lastniki Rexa. Kateri tok uporabljate in kje se da dobiti zadevo? Tista dva modela od K VAR mi nista vsec. Zelel bi bolj duty holster, kateri se lahko pripne tudi na nogo. Glede na obliko pistole mislim da bi moral pasat v tok od HK USP, s tem da ima USP se nekaj daljsi branik.
Odgovori
Rex paše v tok od sig 2022
Odgovori
(12-04-2016, 23:11)patriot Napisal: Glede na to, da ima REX nitrirano cev in zaklep je jasno zakaj dajejo takšno garancijo......kdor ne ve, kaj je nitriranje naj si prebere........

https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Nitriranje

Izdelava/obdelava je top, desigen prav tako, velik ročaj sede v moje xxl šape tako, da nimam nobenih pripomb! Razumem lastnike 226, da se težko sprijaznijo, da je klon na nivoju originala ali celo višje za nižjo ceno. To zna zadeti v živec in sprožiti pljuvalni mehanizem (ne samo pri nas, to sem opazil tudi na Sig forumu). še malo pa bom postal lastnik enega kosa..........o tem ni več nobenega dvoma.

Nabavljen.......  :))! 

Potrebujem še en nasvet od izkušenih strelcev glede merkov in sicer ali se jih splača zamenjat z optičnimi ali je vseeno....za začetnika. Kdo vam jih vgradi? Sem gledal očitno so samo vstavljeni v utor.

LP
Odgovori
Odvisno kaj boš počel z Rexom... Za občasno streljanje so čist ok, če boš pa streljal katero izmed dinamičnih disciplin, ti pa priporočam zadnji črni merek in spredaj fibro...
Odgovori
Skoraj dva jurčka kasneje še vedno brez zastoja.... En filmček od sobotnega treninga....

Odgovori
Maks nehaj boš čist zakompleksal strelce...kaj bo ko se boš res lotu trenirat Clap
Odgovori
Hudo. Super posnetek. Se vec taksnih.
Odgovori
Impresivno :) Kakšni merki so gor?
Odgovori
Spredaj muha z 1mm fibro, zadaj popoplnoma crn.
Odgovori
(17-04-2016, 22:30)strozl Napisal: Rex paše v tok od sig 2022

Ne paše. Smo ravnokar v Lab Commercu basal Rexa noter in ne gre.
Odgovori
Mike kontaktiraj Slovarms...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)