Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alfa Proj Para 9241 Classic 9mm luger
#1
Ali je morda že kdo imel opravka z tem revolverjem ali čim podobnim na ? LP
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...UkBmwNfDj4
Odgovori
#2
Mene tudi zanima.
:-?
Odgovori
#3
Ja zanimiva zadeva a je tudi varianta 6 col?
Odgovori
#4
Ja sem zasledil tudi 6col v 9mm luger , v rostfraj različici čeprav mi je ljubša deep blue varianta
Odgovori
#5
Ze ima kdo izkusnje s temi 9mm revolverji? Ali kdo ve ce bi se jih dalo kje poizkusiti?

l.p
Odgovori
#6
Res nima nobeden nobenih izkusenj s tem revolverjem?
Odgovori
#7
(04-03-2015, 21:37)ssime Napisal: Res nima nobeden nobenih izkusenj s tem revolverjem?

Tudi mene zanima.
Odgovori
#8
Jaz sem  prejšni teden naročil  9241 inox 4 inče 9x19 kratki nenarezan boben z namenom  odstrelit IPSC tekmo z njim  Doh 
Alfa steel-a nisem nikol preizkusil v živo in ne pričakujem vrhunske kvalitete in proženja. Po izgledu mi deluje na eno izmed najšibkejših konstrukcij revolverja, kar pa ni njujno slabo. Bom videl kako se bo obnesel in potem podal svoje mnenje  :)
Odgovori
#9
Ej mk8 daj ko to privlečeš na IPSC tekmo me pocuki za rokav.
Lp,
Maks
Odgovori
#10
(02-11-2015, 00:20)mk8 Napisal: Jaz sem  prejšni teden naročil  9241 inox 4 inče 9x19 kratki nenarezan boben z namenom  odstrelit IPSC tekmo z njim  Doh 
Alfa steel-a nisem nikol preizkusil v živo in ne pričakujem vrhunske kvalitete in proženja. Po izgledu mi deluje na eno izmed najšibkejših konstrukcij revolverja, kar pa ni njujno slabo. Bom videl kako se bo obnesel in potem podal svoje mnenje  :)

napaka...smith veson 929  9mm luger....
Odgovori
#11
z zanimanjem pricakujemo kako se obnese.
Odgovori
#12
S&W je polizdelek :-D .. imam slabe izkušnje z S&W-om pa še cena je x2 in več.. Jabolko to je podobno kot bi primerjal CZ858 za 264eur  z ADC-jem za 1600 eur.. CZ858 je zakon.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)